Americká herečka Kim Basinger (69) sa v pondelok večer výnimočne objavila na verejnosti, píše Život. Prišla do striptízového klubu na oslavu pre budúcu mamičku, jej dcéru Ireland Baldwin (27). Modelka Ireland čaká svoj prvé dieťa s portugalsko-americkým hudobníkom RAC, vlastným menom André Allen Anjos (38).

Herečku z filmu 8. míľa odfotografovali, ako sa drží za ruku s priateľom, kaderníkom Mitchom Stoneom, keď po oslave opúšťali hollywoodsky striptízový klub Jumbo's Clown Room. Pár, ktorý je spolu od roku 2014, bol jedným z mnohých áčkových celebrít, ktoré sa zúčastnili na tzv. baby shower tehotnej Ireland. Jej otec a bývalý manžel Basingerovej, Alec Baldwin (64), však chýbal. Budúca mamička divokú párty podčiarkla svojim odvážnym tehotenským outfitom. Rrastúce bruško predviedla v čiernych čipkovaných šatách, ktoré doplnila ružovou parochňou, šerpou a stužkou "Mama" pripnutou na hrudi. Na večierku sa zúčastnili aj hviezdy ako Hilary Duff, Sailor Brinkley Cook a Rumer Willis, dcéra Demi Moore a Brucea Willisa, ktorá tiež čaká svoje prvé dieťa.

Prirodzená?

V GALÉRII si pozrite horúce scény z filmu 9 a 1/2 týždňa>>

Kim Basinger sa kvôli agorafóbii (chorobný strach z pobytu v otvorenom priestore. Postihnutý sa bojí prejsť námestie, ulicu a pod. - pozn. red.) zmenila na samotárku, píše New York Post. Držiteľka Oscara za rolu vo filme L. A. - Utajené skutočnosti vyšla medzi ľudí bez make-upu a na jej 69-ročnej tvári by ste márne hľadali čo i len jednu vrásku. O bývalej Bond girl sa povráva, že podstúpila plastickú operáciu. Sama však nikdy nepotvrdila, že by išla pod nôž. A rovnako sa v minulosti vyjadrila aj jej dcéra. "Si tá najprirodzenejšia krásna žena, aká kedy bola a bude," napísala Ireland v roku 2012 na Instagrame k medzičasom vymazanej fotografii mladej Basinger. "Tvoja starostlivosť o pleť, cvičenie a rady týkajúce sa zdravého stravovania ma inšpirujú k tomu istému," pokračovala. "Dámy, ak sa chcete vyhnúť botoxu a akýmkoľvek iným zákrokom na pleti, počúvajte moju mamu. Nenechala si urobiť ani jeden zákrok, pretože sa celé tie roky vyhýba slnku!" V roku 2006 britský Evening Standard naznačil, že vtedy 52-ročná herečka mala počas tlačovej konferencie k filmu Trón pre morskú pannu čelo, ktoré vyzeralo "neskutočne hladké, zatiaľ čo jej pery sa zdali byť ešte plnšie ako zvyčajne".

Prehnal to

Basinger v roku 1986 hviezdila vo filme 9 a 1/2 týždňa spolu s americkým hercom Mickey Rourkom (70). Príbeh plný vášne ich katapultoval medzi idoly tej doby. Dnes sa ani Rourke sa seba nepodobá. Bývalý boxer si chcel dať tvár "dokopy" po úderoch v ringu, no ako sa sám v minulosti vyjadril "šiel k nesprávnemu chlapíkovi". Rourke to poriadne prehnal s botoxom a stal sa odstrašujúcim príkladom plastickej chirurgie. Hranica medzi estetikou a zohyzdením je tenká a doplatilo na to už viacero celebrít, ktoré chceli byť večne mladé.

AKO TERAZ VYZERAJÚ KIM BASINGER A MICKEY ROURKE, SI POZRITE V GALÉRII

Zdroj: Život, PLUS 7 DNÍ