Mladá modelka je potomkom talianskej hviezdy strieborného plátna  a francúzskeho herca Vincenta Cassela. Tí dvaja sa vzali v roku 1999 a vydržali spolu štrnásť rokov.

Deva Casselová od svojich štrnástich rokov pôsobí v modelingu.
Zdroj: Profimedia

Viac fotografií v GALÉRII.

Kráska s charizmou

Je výnimočná, neopakovateľná, elektrizujúca! Len niekoľko modeliek či herečiek v histórii má v sebe „to niečo“, čo sa nedá popísať, ale spôsobuje, že od nich nemožno odtrhnúť zrak! Monica Bellucciová je nepochybne jednou z takýchto hviezd a zdá sa, že dcéra po nej zdedila rovnakú krásu i charizmu, a čaká ju takisto závratná kariéra, ako jej mamu. V decembri minulého roka sa stala hviezdou kolekcie Le Raphia francúzskej značky Jacquemusa a na móle vyvolala senzáciu. Nedávno sa zasa objavila medzi hosťami na prehliadke Diora a opäť pritiahla na seba pozornosť. Vyzerala totiž ako jej populárna mama!

Monica Bellucciová sa s exmanželom stretla pred troma rokmi v Benátkach. Na snímke v strede medzi nimi je režisér Gaspar Noe.
Zdroj: Profimedia

Vlastná kariéra

Deva Casselová síce len vlani v septembri dosiahla plnoletosť, ale je pomerne aktívna na sociálnych sieťach a na svojom konte má už mnohé úspechy. V modelingu debutovala ako štrnásťročná, kedy pózovala pre značku Dolce & Gabbana. Predminulý rok sa do sveta dostali jej snímky z Benátok, v kvetovaných šatách vyzerala ako bohyňa! Pre tento taliansky módny dom predvádzala zimnú kolekciu roku 2023. Decembrový outfit na prehliadke Jacquemusu sa okamžite stal hitom, fanúšikovia značky sa ihneď začali fotografovať s veľkými kvetmi namiesto náušníc.

Deva Casselová zdedila po mame krásu i charizmu.
Zdroj: Instagram