Katina spolu s Juliou Volkovou založili skupinu TATU v roku 1999 a okrem hitov All The Things She Said či Not Gonna Get Us boli známe aj svojimi pikantnými videoklipmi. Dvojica pokračovala vo vydávaní nahrávok, až kým sa v roku 2011 nerozhodla pre sólovú kariéru. Teraz však 37-ročná Lena Katina úplne zmenila svoj život po tom, čo sa vydala za multimilionára, podnikateľa Dmitrija Spiridonova, informuje TheSun.

Katina bola predtým vydatá za rockovú hviezdu Sašu Kuzmanoviča a majú spolu sedemročného syna. Dnes Katina pomáhala svojmu druhému manželovi prekonať rakovinu. Pár sa zosobášil 16. júna - v ten istý deň, keď Spiridonov dovŕšil 40 rokov. Bývalá speváčka sa pochválila trojkarátovým zásnubným prsteňom s diamantom.

FOTO ZMENENEJ LENY A JEJ NOVÉHO MANŽELA NÁJDETE V GALÉRII...

Napriek tomu, že je bývalou speváčkou, rozhodla sa nespievať ani neprizvať médiá na svoj intímny obrad. "Podpíšeme len papiere a o veľkej oslave budeme uvažovať neskôr. Dima aj ja vieme, čo chceme robiť, všetko si urobíme sami," uviedla Katina. Šťastné chvíle však dlho netrvali. Čerstvému ženíchovi bola diagnostikovaná rakovina štítnej žľazy a po období liečby sa dostal do remisie. Rakovina sa ale vrátila a v súčasnosti je opäť v remisii. "Lena je jediná, pre ktorú budem žiť," vyjadril sa Spiridonov.

Zdroj: Život