Leonardo DiCaprio a Gigi Hadidová sa stretávajú už od septembra a paparazzi ich už niekoľkokrách „načapali“. Vyzerá to tak, že ide naozaj o vzťah a nie o chvíľkový flirt. Lenže, modelka - podľa škodoradostných komentárov – už nepatrí do hercovej obľúbenej vekovej skupiny. 

Oscarový herec je známy tým, že obľubuje ženy do 25 rokov, hlavne modelky.
Zdroj: Profimedia

Fotky zaľúbencov i ich expartnerov si pozrite v GALÉRII.

Do dvadsaťpäť

Keď herca a modelku prichytili spolu prvý raz pred troma mesiacmi, médiá sa vtedy rozpisovali o tom, že Leonardo porušil svoju železnú zásadu. Akú? Hollywoodsky sexsymbol totiž doteraz chodil vždy len so ženami mladšími ako 25 rokov. Veď len začiatkom tohtoročného leta sa DiCaprio po piatich spoločných rokoch v tichosti rozišiel s modelkou Camilou Morroneovou, a to len necelý mesiac po tom, čo v júni dovŕšila svoju štvrťstoročnicu. Obaja o skutočnej príčine rozchodu mlčali. Tvrdili len, že sa zhodli na potrebe ísť každý vlastnou cestou, že ich vzťah dospel k prirodzenému koncu, že sa rozišli v dobrom a nemajú medzi sebou žiadne spory. verejnosť i médiá si však nenechali ujsť poznámky, že čím je držiteľ Oscara starší, tým mladšie ženy má po svojom boku, a fakticky v ostatnom dosť dlhom období dozadu žiadna nemala viac ako tých dvadsaťpäť.

Modelku Camilu Morroneovú opustil DiCaprio necelý mesiac po jej 25. narodeninách.
Zdroj: Getty Images

Prekročila hranicu

Gigi však v apríli oslávila svoje 27. narodeniny, čo znamená, že podľa doterajších štandardov je pre 48-ročného Leonarda „príliš stará“. Napriek tomu sa stretávajú už nejaký ten týždeň, raz v New Yorku, inokedy v Miláne počas týždňa módy, alebo v Paríži, kde sa ubytovali v tom istom hoteli. Dvojica zatiaľ drží bobríka mlčania, pokiaľ ide o naozajstné potvrdenie vzťahu, alebo len o krátky flirt. Mnoho ľudí z ich blízkych kruhov potvrdilo, že sa k sebe majú, hoci nechcú nič urýchliť. „Navzájom sa spoznávajú, a keďže sú mnohokrát v spoločnosti priateľov, nejde vždy o typické rande,“ prezradil informátor blízky dvojici magazínu People s tým, že „Leonardo sa rozhodne snaží tráviť s Gigi čoraz viac času“.

          Nečudo, že nová známosť DiCapria zaujala bulvárne plátky, ktoré ich stretnutia zoširoka komentujú. Nebolo to inak ani pred pár dňami, keď boli Leonardo a Gigi videní spolu na večeri v reštaurácii. Opäť nebolí sami, spoločnosť im robili priatelia, napriek tomu sa prominentný párik správal čo najnenápadnejšie. Herec mal na hlave šiltovku hlboko zasunutú do čela a rúško, modelka si zasa zakrývala tvár modrým šálikom.

Gigi Hadidová má už dva roky po dvadsaťpäťke. Akosi nespĺňa Leonardovu obľúbenú vekovú skupinu.
Zdroj: Profimedia

Obaja mlčia

Niektorí fanúšikovia nového možného páru si myslia, že zatiaľ ani jeden z nich nechce naplno hovoriť o novom vzťahu preto, lebo modelka nechce zraniť svojho bývalého priateľa. „Gigi sa usiluje myslieť aj na Zaynove pocity, nechce mu prejaviť neúctu novým vzťahom,“ špekuloval nemenovaný zdroj. Pripomeňme, že Gigi sa koncom minulého roka rozšila so Zaynom Malikom (29), britským spevákom a skladateľom, s ktorým chodila vyše šesť rokov. Schádzali a rozchádzali sa od roku 2015, v septembri 2020 prišla na svet ich dcérka Khai. Obaja vtedy tvrdili, že sa jej narodením začala nová etapa ich života. Zdá sa však, že netrvala dlho.

          Na druhej strane, DiCapriova „bývalka“ Camila Morroneová znášala rozchod od začiatku dobre. „Začala sa zaoberať svojim vlastným životom, s Leom kontakt nemá,“ napísal magazín People. Camila je obklopená priateľmi, veľkou oporou sú jej kamarátky Kendall jennerová či Hailey Bieberová. A DiCaprio, ako vždy, o súkromí mlčí.

Gigi sa vlani rozišla so Zaynom Malikom.
Zdroj: Getty Images