Mladá modelka je potomkom talianskej hviezdy strieborného plátna  a francúzskeho herca Vincenta Cassela. Tí dvaja sa vzali v roku 1999 a vydržali spolu štrnásť rokov. Zatiaľ čo jej matka nedávno našla novú lásku, Deva púta čoraz väčšiu pozornosť vďaka modelingovej kariére.

Ktorá je krajšia? Foto slávnej matky a dcéry v GALÉRII>>

Kráska s charizmou

Je výnimočná, neopakovateľná, elektrizujúca! Len niekoľko modeliek či herečiek v histórii má v sebe „to niečo“, čo sa nedá popísať, ale spôsobuje, že od nich nemožno odtrhnúť zrak! Monica Bellucci je nepochybne jednou z takýchto hviezd a zdá sa, že dcéra po nej zdedila rovnakú krásu i charizmu, a čaká ju takisto závratná kariéra, ako jej mamu. V decembri minulého roka sa stala hviezdou kolekcie Le Raphia francúzskej značky Jacquemusa a na móle vyvolala senzáciu. Nedávno sa zasa objavila medzi hosťami na prehliadke Diora a opäť pritiahla na seba pozornosť. Vyzerala totiž ako jej populárna mama!

Deva Casselová síce len vlani v septembri dosiahla plnoletosť, ale je pomerne aktívna na sociálnych sieťach a na svojom konte má už mnohé úspechy. V modelingu debutovala ako štrnásťročná, kedy pózovala pre značku Dolce & Gabbana. Predminulý rok sa do sveta dostali jej snímky z Benátok, v kvetovaných šatách vyzerala ako bohyňa! Pre tento taliansky módny dom predvádzala zimnú kolekciu roku 2023. Decembrový outfit na prehliadke Jacquemusu sa okamžite stal hitom, fanúšikovia značky sa ihneď začali fotografovať s veľkými kvetmi namiesto náušníc.

Konečne šťastná

Na druhej strane sťažovať sa nemôže ani slávna matka. Monica Bellucci, zdá sa, konečne našla šťastie v lásky. Po niekoľkých skrachovaných vzťahoch sa pred niekoľkými týždňami v Madride na verejnosti objavila s novým partnerom - kultovým filmovým režisérom Timom Burtonom. Dvojica sa pri prechádzke mestom držala za ruku a vyžarovala z nich spokojnosť.

Nový celebritný pár. V GALÉRII si pozrite FOTO slávnej herečky a režiséra Tima Burtona>>