Svet stíchol a takmer každý z nás zostal za zatvorenými dverami. Známe tváre a nie len tie naše, prosia svojich fanúšikov aby ostali doma. Ďalší nepriamo poukazujú na to, že sú doma prostredníctvom videí, ktoré pridávajú na sociálnej sieti. Najnovším boomom je aplikácia TikTok, kde ľudia z celého sveta zdieľajú videá z karantén.

Rovnako aj speváčka a herečka Jennifer Lopez (50) pridáva rôzne videá, ako spolu s rodinou trávia čas. V najnovšom videu sa dali s Alexom Rodriguezom (44) na vzťahovú výzvu. V nej im kládli rôzne otázky a so zavretými očami museli ukázať na toho, na koho to najviac sedí. Prezradili aj to, kto koho miloval ako prvý,  či milujú seba alebo svjoho partnera viac a aj to, kto je obratnejší v kuchyni. No i omnoho viac.

@jlo

What do you think?! 😜 ##CouplesChallenge

♬ my girlfriend is cuter - samhanscom3

Stará láska

Pred približne týždňom sa speváška dozvedela zdrvujúcu správu. Jej bývalý priateľ David Cruz († 51) zomrel v newyorskej nemocnici Mount Sinai West Hospital na Manhattane. Príčinou smrti bolo údajne choré srdce. Jennifer a David spolu chodili desať rokov. Vtedy mala speváčka a herečka len 15 rokov. Rozišli sa približne v polovici deväťdesiatych rokov, keď jej kariéra začala naberať na obrátkach. Momentálne sa Lopez zasnúbila s basebalistom Alexom Rodriguezom.

FOTO Jennifer Lopez a jej starej lásky nájdete v GALÉRII >>

Mohlo by vás zaujímať: