Americký spevák Marc Anthony (54) sa štvrtýkrát oženil len pol roka po svadbe svojej exmanželky Jennifer Lopez (53). Spevácka a herecká diva si vlani v lete zobrala svoju starú lásku, herca Bena Afflecka (50). Jennifer bola v poradí druhou Marcovou manželkou. Svoji boli desať rokov a majú spolu 14-ročné dvojičky Emme a Maximiliana. Tie sa na otcovej štvrtej svadbe s mladou kráskou nezúčastnili.

Hviezdni hostia

Marc si v múzeu Perez Art v Miami zobral o 31 rokov mladšiu modelku Nadiu Ferreiru (23), ktorá je držiteľkou titulu krásy Miss Universe Paraguaj 2021. Nevesta mala svadobné šaty Galia Lahav, ženích oblek od Christiana Diora. Medzi svadobčanmi nechýbali hviezdne mená ako bývalý anglický futbalista David Beckham (47), mexická herečka Salma Hayek (56) či kolumbijský spevák Maluma.

Marc s Nadiou spolu začali randiť vlani v marci. Už v máju pred ňou pokľakol, len pár týždňov po zásnubách Jennifer s Benom.

FOTO mladej nevesty Marca Anthonyho v GALÉRII

Marc bol prvýkrát ženatý s portorickou herečkou, speváčkou a kráľovnou krásy Dayanarou Torres (48). Manželstvo vydržalo štyri roky a majú spolu dvoch synov, Cristiana (21) a Ryana (19). Marc si následne zobral Jennifer Lopez, s ktorou mu manželstvo vydržalo zatiaľ najdlhšie, spomínaných desať rokov. V roku 2014 si zobral venezuelskú modelku Shannon De Lima (34). V roku 2017 sa rozviedli.

Uvidíme, či manželka číslo 4 bude jeho poslednou. Zaujímavé je, že rovnako štyri manželstvá má na konte aj Jennifer. Obaja spolu kvôli deťom dobre vychádzajú.