Kráska s dlhými blond vlasmi sa vkrádala do snov mužov a ženy jej závideli. Mala nádhernú postavu a jej kariéra sa rozvíjala jedna radosť. Navyše mala šťastie aj v súkromnom živote. Lenže závislosť všetko zničila.

Loni Willisonová hviezdila na titulných stránkach.
Zdroj: Internet

Smutný koniec

Loni Willisonová (38) sa stala známou vďaka videám vysielaným v televízii i na internete, učila ženy, ako majú správne cvičiť, aby si udržali dokonalú postavu. Zakrátko sa verejnosť dozvedela o jej sobáši s hviezdou Baywatchu Jeremym Jacksonom. Vzali sa v roku 2012 a manželstvo im vydržalo dva roky. Po rozvode nebolo o Loni dlhší čas počuť, nikde sa neukazovala, nikam nechodila. Potom sa na internete začali objavovať fotografie od paparazzov, na ktorých vidno bývalú modelku v zúboženom stave. Už to nebola tá krásna blondína s telom bohyne. Stratila zuby, jej pleť v hroznom stave a po dlhých vlasoch ani chýru, ani slychu. Loni už niekoľko rokov býva na ulici, dostáva jedlo od okoloidúcich alebo ho hľadá v smetných košoch.

Manželstvo s Jeremym Jacksonom vydržalo dva roky.
Zdroj: Internet

Pomoc odmieta

Keď sa objavili prvé snímky zúboženej exmodelky, ľudia začali špekulovať, čo sa muselo stať, že skončila takto neslávne. Najviac klebiet sa týka jej závislosti od drog a alkoholu, ktoré sú príčinou, že je dnes bezdomovkyňa. Hovorí sa tiež o tom, že mladá žena sa stala obeťou fyzického i psychického násilia, a preto siahla po drogách a ohnivom moku. Zanechala prácu v médiách a zostala na ulici. Niektoré zdroje tvrdia, že sa jej bývalý manžel Jeremy Jackson pokúšal pomôcť, ale ona jeho ponuku odmietla. Sama Loni kedysi povedala, že do situácie, v ktorej sa nachádza dnes, ju nedostala závislosť, ale „zlí ľudia“. Zdá sa však, že je spokojná. „Priateľov veľa nemám. Darí sa mi však dobre a nepotrebujem s ničím pomôcť,“ nechala sa nedávno počuť pre denník The Sun.

Loni dnes žije na ulici a pomoc odmieta.
Zdroj: Internet

Ako sa krásna blond modelka menila na trosku, si môžete pozrieť v GALÉRII.