Americká herečka, modelka a televízna osobnosť z klanu Kardashianiek Khloé zaskočila svojich fanúšikov, keď na sociálnej sieti zverejnila fotografie svojej tváre a ukázala veľkú jazvu pod lícnou kosťou. Ako sama priznala, musela podstúpiť operáciu potom, ako jej diagnostikovali melanóm, píše denník Plus JEDEN DEŇ.

Viac FOTO nájdete TU!

Fanúšikovia Khloé Kardashian ostali prekvapení potom, čo na fotke po operácii odhalila svoju pokožku bez mejkapu vrátane čiernych bodiek a škvŕn. Fotografia prevzatá z 3. série The Kardashians bola zverejnená na populárnej nástenke Reddit venovanej Kardashiankam.

Na fotografii okrem nepeknej pleti, ktorá má od dokonalých fotografií z Instagramu poriadne ďaleko, je vidieť veľkú jazvu a čerstvé stehy po operačnom zákroku. Ako Khloé už skôr uviedla, na tvári sa jej objavil hrbolček, ktorý spočiatku považovala za pupienok. Ako sa však neskôr ukázalo, išlo o melanóm, ktorý jej lekári museli odstrániť. „Nikdy nezabudni na realitu,“ napísala Khloé k záberu jazvy veľkej 4 centimetre.

Strach o Khloé má aj jej mladšia sestra Kendall. "Nespí. Schudla veľa," povedala 27-ročná žena o svojej staršej sestre. Aj samotná Khloé napokon priznala, že jej stav bol vážnejší, než si sama myslela. "Melanóm je smrteľný. Toto bolo oveľa vážnejšie, ako som to očakávala," povedala Khloé do kamery.

Anketa
Stretli ste sa už s touto diagnózou?

Mnohých fanúšikov však viac ako zdravotný stav Kardashianky zaujali detaily na zverejnenej fotografii. Vždy dokonalej Khloé, ktorá míňa na kozmetické procedúry veľa peňazí, bolo na zábere vidieť škvrny, čierne bodky, rozšírené póry a dokonca aj tmavé chĺpky nad hornou perou.

Zdroj: Plus JEDEN DEŇ