Ak hľadáte inšpiráciu na účes hodný kráľovnej, stačí sa pozrieť na vždy úžasnú Kate Middleton (41). Princezná z Walesu patrí k najsledovanejším módnym ikonám súčasnosti a svet opäť očarila svojím dokonalým štýlom. Tentoraz si naše srdcia získal jej nový účes, ktorý sa stane trendom tohto leta, píše denník Plus JEDEN DEŇ.

VIAC FOTO nájdete TU!

Vždy môžeme počítať s tým, že Catherine nám predvedie nadčasové trendy, ktoré budú chcieť všetky ženy napodobniť. Jej lesklé a objemné vlasy sú výsledkom skvelého vkusu, ktoré vie nastylovať s nadčasovou sofistikovanosťou, píše portál Woman and Home.

Len deň pred korunováciu debutovala v Buckinghamskom paláci s novým účesom, ktorý sa s najväčšou pravdepodobnosťou stane najhorúcejším hitom tohto leta. Kate si vlasy zvlnila a ofinu sčesala doľava. Ide o celkom veľkú zmenu a kontrast od jej starého štýlu. Vždy skôr zastávala strednú cestičku a jemné vlny.

VIAC FOTO trendového účesu Kate Middleton nájdete v našej galérii >>>

Renomovaný kaderník Sam McKnight sa podelil o svoje nadšenie z princezninho účesu: "Milujem objem inšpirovaný vlasmi 70. rokov." Ako teda môžete dosiahnuť tento vytúžený účes? Je to jednoduchšie, ako si myslíte!

Viac sa dozviete na ďalšej strane >>>