Britney Spears bola vo svojich najlepších časoch najpopulárnejšou speváčkou. Do 23 rokoch vydala tri albumy. Vďaka nim sa stala pojmom a davy ju milovali.

Neskôr v jej živote nasledovala vlna zlých rozhodnutí, ktoré ju dohnali na liečenie. V roku 2004 sa zoznámila s tanečníkom Kevinom Federlinom, ktorý si ju omotal okolo prsta. Platila za neho všetky účty a dlhy. Šuškalo sa, že tanečník je s ňou len kvôli sláve a peniazom, čo sa neskôr aj potvrdilo. Po troch rokoch manželstva sa rozviedli a Britney chcela deti Seana (14) a Jayden Jamesa (13) do opatery. To však Kevin nechcel dovoliť, pretože si hneď vykalkuloval, akým výživným by speváčka musela na ne prispievať .

Súd jej deti do opatery nedal a Britney sa psychicky zrútila, prispela k tomu aj smrť tety, ktorá zomrela na rakovinu . Okrem iných výstrelkov si vyholila hlavu. Novinárov mala za pätami 24 hodín denne. Začala navštevovať zariadenie, kde sa liečila po druhýkrát. Prvýkrát z neho odišla po dni. Súd jej vtedy oznámil, že ak sa nevylieči, deti nikdy nedostane.

Britney Spearsová rozhodnutím súdu však prišla aj o svoje práva. Nemá ich do dnešného dňa. Všetky financie a rozhodnutia za ňu riadi jej otec a právnik. Dokonca nie je podľa súdu schopná vykonávať ani bežné veci ako nakupovanie. Trvá to už dlhých 12 rokov!

Podľa zahraničných zdrojov však Britney svitá na lepšie časy. Nesvojprávnosti by mala byť zbavená v priebehu najbližších týždňov. Či sa toho však speváčka naozaj dočká, je otázne. „Závisí na kalifornskom súde, čo je pre moju dcéru najlepšie. Nikoho do toho nič nie je,“ povedal pre zahraničné médiá otec Britney.

FOTO speváčky Britney Spears nájdete v GALÉRII >>