Koncom minulého roku sa nečakane vzali. Po necelých ôsmych mesiacoch spolužitia sa rozhodli, že bude lepšie ak pôjdu od seba. Speváčka a herečka Miley Cyrus (26) a herec Liam Hemsworth (29) si povedali zbohom. Otázkou je, na ako dlho.

Pre magazín People, nečakanú správu potvrdil aj jej hovorca: „Obaja sa neustále menia a rozvíjajú. Rozhodli sa, že tento krok je to najlepšie pre oboch, aby sa mohli sústrediť na seba a aj svoju kariéru. Stále však ostávajú oddanými rodičmi pre všetky ich zvieratá, ktoré spolu vlastnia.“

Dôvod rozchodu

Podľa informácií sa už dlhšie šuškalo o problémoch medzi nimi. Fakt, že dvojica išla od seba potvrdila fotografia, na ktorej bola speváčka odfotografovaná bez prsteňa. Tá bola vyhotovená na dovolenke, na ktorej bola Miley s jej priateľkou Kaitlynn Carter.

Ku rozvodu miláčikom Ameriky nepridalo ani priznanie Cyrus, že sa necíti ako štandardná manželka a cíti, že ju neustále priťahujú ženy. „Naozaj si ľudia myslia, že som večer doma a čakám v zástere? Som v hetero vzťahu, ale stále ma sexuálne priťahujú ženy. Nehodím sa do role stereotypnej manželky. Toto slovo sa m ani nepáči,“ povedala speváčka pre magazín Elle v augustovom vydaní.

Miley Cyrus
Miley Cyrus
Zdroj: INSTAGRAM

Prekonali všetko

Cyrus a Hemsworth, sa stretli v roku 2009 na scéne romantickej drámy od Nicholasa Sparksa, Posledná pieseň. Pred tým, ako sa vzali, sa už stihli raz rozísť. Všetci na toto obdobie spomíname ako na „najbúrlivejšie časy Miley“, kedy zapĺňala titulky bulvárnych magazínov.

Minulý rok, tesne pred tým ako si povedali „áno“, im požiar v Malibu zničil dom. „Načasovanie svadby nám dáva zmysel. Utrpeli sme stratu, ktorá nás ešte viac spojila,“ vyjadrila sa dvojica k tragédii. Nuž pravdepodobne to ažt aké silné puto nebolo.