Hercovi Idrisovi Elbovi (47) pred dvoma týždňami potvrdili nákazu Covid-19. Keďže však nevykazuje žiadne príznaky a jeho zdravotný stav je tak povediac dobrý, môže sa liečiť v domácej karanténe. V jednej domácnosti žije aj so svojou manželkou Sabrinou, od ktorej sa neizoloval.

Ako informoval portál MailOnline, už aj u nej potvrdili pozitívny test na koronavírus. Neseparovať sa od seba, bol údajne jej nápad, nakoľko si pred oltárom sľúbili: „V zdraví i v chorobe.“ Aj u Sabriny sa objavuje ľahký priebeh ochorenia. „Mám šťastie, že v skutočnosti nevykazujem žiadne príznaky. Veľa ľudí tomu nerozumie. Ale nespochybňujem, že ľudia umierajú …,“ povedal Idris.

 

Počas domácej karantény si pár spríjemnil deň živým vysielaním, počas ktorého rozprávali o ochorení, ale i odpovedali na rôzne otázky fanúšikov. Rovnako v ňom priznali, že teraz, keď spolu trávia 24 hodín denne, snažia sa navzájom tolerovať, no prekonali už aj ťažšie obdobie. „Včera sme mali jeden boj. Musel som odísť do inej miestnosti. Toto je definitívna skúška vášho vzťahu,“priznal herec.

FOTO zo živého vysielania herca, kedy oznámil svojim fanúšikom momentálnu situáciu, nájdete v GAlÉRII >>