Lady Colin Campbellová, uznávaná expertka ohľadom života obyvateľov Windsoru a Kensingtonsého paláca skritizovala Meghan Marklovú (40), manželku princa Harryho. Slovo „vypočítavá“ bolo jedno z najmiernejších, ktoré na jej adresu použila.

Meghan Marklová je podľa expertky vypočítavá osoba.
Zdroj: Getty Images

Kašle na ľudí

Ak by Harry nebol princom, zaujímala by sa vôbec oňho? Takúto rečnícku otázku položila Colin Campbellová v rozhovore s GB News. Počas interview sa tiež dotkla témy charity a služby ľuďom. Nešetrila ostrými slovami. „Áno, samozrejme, vždy bola odhodlaná slúžiť. Ale iba sebe. Verejnosti nie,“ uviedla Campbellová.

          Keď sa princ Harry a vojvodkyňa zo Sussexu rozhodli odstrihnúť sa od kráľovskej rodiny a presťahovať sa za veľkú mláku, vyvolalo to množstvo kontroverzií. Expertka sa zamyslela tiež nad tým, aké mohli byť dôvody tohto rozhodnutia. Bez pochybností zdôraznila, že Meghan Marklová si stanovila „svoje dobro“ ako cieľ nad všetkými ostatnými. „Akákoľvek aktivita v prospech spoločnosti jej nie je po chuti. Ona ľuďom slúžiť nechce,“ zdôraznila expertka.

Campbellová tvrdí, že Marklová sa spoločensky a charitatívne angažuje len naoko, v skutočnosti sleduje svoje vlastné záujmy.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/B7tfur0JJTo/

Má to zrátané

Odborníčka tiež bývalú herečku prirovnala k Rebeke Vardyovej, manželke anglického futbalistu Jamieho Vardyho . Podľa Campbellovej je Maghen typom človeka, ktorý si všetko zráta a veľmi dôsledne dáva pozor na to, aké výhody môže z tej-ktorej činnosti získať. Spoločenské postavenie, bohatstvo a záujem verejnosti sú pre ňu veľmi dôležité. Campbellová dokonca pochybuje o tom, či by si Meghan s Harrym začala, ak by nebol členom kráľovskej rodiny. „Je naozaj veľmi vypočítavá, ak by jej muž nebol princom, nevenovala by mu ani dve minúty svojho času,“ uzavrela kráľovská expertka.

Meghan by si vraj Harryho ani nevšimla, ak by nebol princom.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/B3p1a43FvaJ/

Viac fotografií vypočítavej Meghan si pozrite v GALÉRII.