V grófstve Northumberland prišla o život rukou násilníka 47-ročná učiteľka. Milenec, expert na bojové umenia, ju brutálne zavraždil, takto sa jej pomstil za to, že ho nechala a začala si s 15-ročnýmm chlapcom.

Caroline Kayllová prišla o život kvôli romániku s tínedžerom.
Zdroj: Internet

Láska za mrežami

Caroline Kayllová spoznala svojho milého a neskoršieho vraha v roku 2018 vo väzení v Acklingtone, kde pracovala. Paul Robson (50) si tam odpykával trest, čo mu nebránilo nadviazať vzťah. Ani jednému neprekážalo, že Caroline je vydatá - láska bola silnejšia. Žena sa nakoniec s manželom rozviedla a keď Paul vyšiel z väzenia, vzťah pokračoval. Cit však nepretrval, po dvoch rokoch sa pár rozišiel.

Caroline si po rozchode začala s tínedžerom. Mala však smolu, o jej romániku sa dozvedel bývalý milenec. Paul začal ženu vydierať, hrozil, že jej flirt s maloletým zverejní. Vystrašená Caroline mu začala platiť nemalé sumy, aby mlčal. Vyšetrovatelia po jej vražde našli množstvo smsiek a bankových prevodov, ktoré dokazovali, že si kupovala jeho mlčanie, celkovo zaplatila expartnerovi vyše 40-tisíc eur!

Paul nadviazal s Caroline vzťah vo väzení.
Zdroj: Internet

Fatálny čin

Jedného dňa žiarlivý päťdesiatnik nevydržal a prišiel do domu Caroline vyzbrojený čpavkom, zariadením na sledovanie áut a zámočníckymi pomôckami, ktorými sa vlámal dovnútra. V tom čase sa v dome nachádzala jeho bývalá priateľka spolu s aktuálnym 15-ročným milencom.

Ako informoval denník The Mirror, rozzúrený Paul Robson zadal žene niekoľko bodných rán do hlavy, tváre aj tela. Kým ju zavraždil, odťal jej dlhé blond vlasy a následne ju postriekal čpavkom. Potom sa rozhodol potrestať aj chlapca, ktorý sa nachádzal na poschodí. Paul ho poranil nožnicami a dvakrát ho udrel do hlavy sekáčom na mäso.

Útočník svoju expartnerku zavraždil a jej milenca zranil.
Zdroj: Internet

Opäť pred súdom

Robson sa po hroznom čine vybral k susedke, zdravotnej sestre Barbare Leeovej. Povedal jej, že Caroline „je v zlom stave“. Oslovená žena okamžite išla svojej kamarátke pomôcť. To, čo uvidela, ju šokovalo. Medzitým sa vystrašený chlapec ukryl v neďalekých kríkoch, tam ho aj našli privolaní policajti. Jeho zranenia neboli smrteľné.

          Robsona, utekajúceho pred spravodlivosťou, polícia zatkla päť dní po hroznom čine v Škótsku. Odmietol vypovedať, povedal len, že sa cítil „unavený a zničený“. Ako dlho si opäť posedí vo väzení, o tom rozhodne súd.

Viac fotografií si môžete pozrieť v GALÉRII.