Niekedy v roku 2001, keď sa bývalá ruská tenistka Anna Kurnikovová (38) objavila vo videoklipe španielskeho speváka Enriqueho Iglesiasa (44), prebehla medzi nimi iskra. A to poriadna! V klipe bolo vidno, že pár nemusí milenecké scény hrať nasilu. Odvtedy je ich vzťah prakticky v tajnom režime.

A predsa v tichosti

Nikto presne nevedel, či sú ešte spolu, či sa vzali, a už vôbec nie, či sa chystajú založiť rodinu. Pred dvomi rokmi nečakane až po pôrode oznámili, že sa im narodili dvojičky Lucy a Nicholas. Husársky kúsok – utajiť celé tehotenstvo pred verejnosťou.

Niečo podobné by sa im podarilo aj teraz, nebyť fotografa, ktorý ich zachytil na plavbe na mori v Miami. Anna síce mala na sebe dlhú športovú bundu, no ani tá nemohla zakryť rastúce bruško. Napriek tomu, že vďaka týmto snímkam svet vedel, že do rodiny prominentného páru pribudne potomok, narodil sa v tichosti. Ani sme sa nenazdali a dieťa je už na svete.

Paparaco tehotnej Kurnikovovej v GALÉRII >>

Už som strýko

Prezradil to Enriqueho starší brat, tiež spevák, Julio Iglesias jr. (46). Na nevinnú otázku čilského rádia ADN kedy bude opäť strýkom, odpovedal, že už sa ním stal! Prekvapený moderátor si to chcel ešte overiť doplňujúcou otázkou, či sa už dieťa číslo tri teda narodilo. „Áno, môj brat už má tri deti a je veľmi šťastný,“ doplnil Julio.

Samozrejme, v duchu toho, že si Anna a Enrique svoje súkromie prísne strážia, Julio pohlavie, či nebodaj meno novorodenca neprezradil. „To je tajomstvo,“ dodal.

FOTO rozkošných dvojičiek Kurnikovovej a Iglesiasa v GALÉRII >>