Napriek nepriaznivým prognózam lekárov Joy pred troma rokmi porodila zdravého chlapca a v prvej polovici marca prišla na svet aj dcérka Harper. Ukázalo sa, že je to najťažšie dieťa v histórii pôrodov nemocnice v Elmire, v štáte New York.

Joy vedela, že dcérka bude veľká, ale že až tak, to by jej v živote nenapadlo. Bábätko vážilo takmer sedem kilogramov! „Cítila som sa, ako by ma prešli dva kamióny. Brucho mi vypúčalo hneď pod prsiami,“ povedala šťastná mamička.

Malá Harper vážila pri narodení takmer sedem kilogramov!
Malá Harper vážila pri narodení takmer sedem kilogramov!
Zdroj: internet

Deti - valibuci

Lekári pred niekoľkými rokmi dávali Joy Buckleyovej veľmi malé šance na tehotenstvo. Mladá žena a jej manžel sa rozhodli preto pre adopciu. Joy však pred troma rokmi otehotnela, prvý syn bol tiež riadny valibuk – narodil sa ako päťkilový!

Joy je síce z pôrodu dcérky unavená, ale šťastná. „Už sa začínam trochu hýbať. Cítim úľavu, že je už po všetkom. Vždy som chcela byť mamou. Keď som zistila, že som tehotná, bola som najšťastnejšia žena na svete! Keď som otehotnela druhý raz, pomyslela som si, aké mám šťastie, že budem mamou troch detí,“povedala Joy. Podľa špecialistov sa veľké deti rodia mame, ktorá je vysoká, alebo má problémy s nadváhou, alebo trpí tzv. tehotenskou cukrovkou.