Alana Thompsonová vyrastala na očiach divákov z celého sveta, ale jej život nebol taký sladký, ako prezývka Honey Boo Boo (Sladká Bú Bú).  15-ročné dievča si dnes hľadá cestu k mame závislej od drog a alkoholu.  

S detskými súťažami krásy začala ako 6-ročná. Ľudia boli nadšení jej zjavom a anjelskými kučierkami.
Zdroj: Internet

Plnila mamin sen

Ako 6-ročnú ju mama začala vodiť na detské súťaže Miss. Odlišovala sa hrivou blond kučeravých vláskov, silným mejkapom a odvážnymi stylingmi. Úspech sa dostavil. V istom momente s kariérou detských súťaží skončila, aby sa s celou rodinou pripravila na reality šou Here Comes Honey Boo Boo. Šou bola sledovaná, ale vVysielanie takmer zastavili, keď sa na YouTube objavilo video, kde Honey Boo Boo tancuje za peniaze v bare. 

Vlastná kariéra 

Lenže všetko sa zvrtlo. Rodičov Alany začali kritizovať kvôli zlej výchove, neexistovali totiž pravidlá a podstatnú časť jedálnička tvorili hranolky a čokoládové tyčinky. Rodičia pili. Divákom tiež začala prekážať búrlivá minulosť mamy June i to, že každá z jej štyroch dcér má iného otca, pričom traja z nich sedeli vo väzení. June Shanonnová sa tým netrápila, vadili jej len komentáre týkajúce sa jej vzhľadu. 

A tak rozbehla vlastnú kariéru, vlastnú šou, v ktorej chudla a menila sa na očiach Ameriky. Cvičila, zdravo sa stravovala, nakoniec podstúpila plastiku brucha a poprsia. Tou zmenou inšpirovala mnohé ženy a stala sa pre ne vzorom. 

Mama June s Alanou si dnes hľadajú k sebe cestu.
Zdroj: Internet

Dno závislosti

June nevydržala, dostavil sa jojo efekt navyše, médiá vypátrali, že sa stýka s mužom odsúdeným za pedofíliu. 53-ročný Mark Anghony McDaniel strávil vo väzení desať rokov, a tento fakt prinútil televíziu TLC reality šou z obrazoviek stiahnuť.  June stratila kontrolu nad svojím životom a vpadla do osídiel závislostí. Takmer celý majetok minula na drogy., ale ľudia ju povzbudzovali v ťažkej ceste k vyliečeniu. 

Alanu mama veľmi sklamala.
Zdroj: Internet

Cesta k šťastnému koncu

Mamina závilsosť ovplyvnila Alaninu psychiku. Dievča trpelo, nemalo pocit bezpečia a tak ako mama bojovala s obezitou. Stiahla sa do ústrania. Len pred troma rokmi sa opäť zjavila, v tanečnej šou Star Dance. 

Pred dvoma rokmi mamu June i jej partnera zatkli za drogy. Hovorilo sa aj o domácom násilí. Vtedy si Honey Boo Boo zobrala k sebe staršia sestra Lauryn s manželom. Dnes sa s radosťou pozerá na to, ako Honey Boo Boo ožíva a plní si svoje sny. Alana však chce tiež nájsť cestu k svojej mame, zlepšiť vzťah. June je už  niekoľko mesiacov triezva, takže je šanca, že raz opäť získa dôveru svojich detí. Predovšetkým Alany, ktorá ju potrebuje.

FOTO malej miss, ktorá bola miláčikom Ameriky v GALÉRII