Pre mnohé ženy je vzorom. Pekná, inteligentná, empatická, pomáhajúca. Vojvodkyňa Kate sa stále usmieva a pozitívnou energiou dokáže „nakaziť“ ľudí okolo seba. Svadbou s princom Williamom však musela zanechať svoj dovtedajší život a ten nový podriadiť kráľovským povinnostiam. Zanechala svoju prácu, niektoré koníčky, mnohé zvyky.

Kate veľmi rada a dobre fotografuje, tento koníček v kráľovskom paláci zanechať nemusela.
Zdroj: Archív

Rozprávkový život

Slečna Middletonová si však bola vedomá toho, čo sa od nej očakáva a aké pre ňu bude mať sobáš s členom kráľovskej rodiny dôsledky. Rozhodla sa však ich znášať, keďže láska bola silnejšia. Zvykla si na neustály záujem médií i na objektívy fotoaparátov a kamier. A čo prísny britský kráľovský protokol? Etiketa jej nikdy neprekážala, prispôsobila sa jej s gráciou sebe vlastnou, napriek tomu, že niektoré pravidlá sú nepochopiteľné a mnohé veci blízke „obyčajným“ ľuďom nedovoľujú. S Williamom jej to v manželstve klape, aj keď bulvárni novinári stále špekulujú o kríze v ich vzťahu. Obaja sú milujúcimi rodičmi a všetok voľný čas venujú svojim trom ratolestiam, Georgovi (8), Charlotte (6) a Louisovi (3). Obaja tiež raz zasadnú na britský kráľovský trón, tam by ich mnoho Britov videlo dokonca radšej než súčasného následníka a Williamovho otca princa Charlesa. Pre Kate však trón nie je najdôležitejší. Má jednu túžbu, jeden sen, ktorý sa jej nedarí naplniť.

Pre Kate je najväčšou radosťou i vzácnosťou rodina, manžel William a tri deti, George (8), Charlotte (6) a princ Louis (3).
Zdroj: Archív

Po čom Kate túži? Dozviete sa na nasledujúcej strane.