Buď ju milujete, alebo hejtujete, nič medzitým neexistuje. Speváčka Madonna (62) od začiatku svojej kariéry šokuje fanúšikov svojimi piesňami aj imidžom. Darí sa jej to už takmer 40 rokov na scéne. Zatiaľ, čo v 80-90. rokoch provokovala svojimi videoklipmi rotujúcimi na MTV, v súčasnosti sa presunula na inú platformu – Instagram, kde udivuje 15,5 milióna sledovateľov.

Diablona

Speváčka aktuálne prekvapila zmenou farby vlasou, keď do platinovej blond primiešala ružový odtieň. Väčšina fanúšikov to ocenila, horšie to je už s Madoninnou tvárou. „Diablona je späť.“ „Prekrásna, ako pred 20 rokmi,“ znejú tie z pozitívnych komentárov. Tie sú tak 50 na 50 s tými negatívnymi.

Fanúšikov Madonna vyzýva, aby šli voliť v americkej prezidentských voľbách, no tých viac ako to, kedy ísť vhodiť hlasovací lístok do urny, zaujal zvláštny tvar speváčkinej hlavy. Na porovnanie jej do komentárov pripájali emotikon zeleného ufóna. Viacerí jej odkázali, aby už prestala „mladnúť“ a skoncovala s plastickou chirurgiu a pichaním si botoxu do tváre.

Anketa
Ako sa ti páči nový imidž speváčky Madonny?
  • 34%
  • 47%
  • 19%

FOTO speváčky s novým imidžom pripomínajúcom ufóna v GALÉRII

Prečítajte si tiež: