Zdá sa, že deti princa Williama a Kate Middletonovej sa ohľadom stravovania nelíšia ničím od svojich rovesníkov.  Vojvodkyňa raz v istom rozhovore priznala, že George (8), Charlotte (6) a Louis (3) jej veľmi radi pomáhajú pri varení a milujú taliansku kuchyňu. Čo majú úplne najradšej?

William a Kate sa snažia, aby ich deti mali "normálne" detstvo. A aj normálnu stravu.
Zdroj: Archív

Zašpinené ruky

Malý princ George má veľmi rád špagety a pizzu. Keď raz pred dvoma rokmi Kate navštívila Lavender Primary School v Londýne, prezradila, že jej deti jej veľmi radi pomáhajú pri príprave jedál. Často miesia cesto na pizzu, dodávajú rôzne prísady do cestovín a dokonca sú schopné urobiť šalát. Ako dodala vojvodkyňa, „páči sa im to, lebo si môžu zašpiniť ruky“.

Princezná Charlotte, hoci má tiež rada talianske jedlá, najradšej má jedlá s karí korením. A najviac jej chutí, keď je ho tam naozaj veľa! Pomyslel by si niekto, že také nežné dievčatko ľúbi orientálne chute?

Princ William sa deťom venuje, ale pri varení asistujú mame.
Zdroj: Archív

Netypické chute

Princ Louis je zrejme výnimkou medzi deťmi. Spapá aj pizzu, aj špagety, ale najviac mu chutí zelenina! Vojvodkyňa Kate prezradila toto „rodinné tajomstvo“ počas nakrúcania jedného z dokumentárnych filmov o britskej kráľovskej rodine. „Ľúbi mrkvičku, fazuľu i cviklu,“ povedala. Je to naozaj zvláštne, lebo najmä cvikla nepatrí k top obľúbenej zelenine u väčšiny detí. Chystá sa vari Louis stať sa vegánom?

Ako však ukazuje video z nedávnej návštevy kráľovskej rodiny v Norfolku, nepohrdnú ani hamburgerom a hranolčekmi. 

Viac fotografií kráľovskej rodinky si môžete pozrieť v GALÉRII.