Kurt Cobain zanechal smútiacich fanúšikov, ale predovšetkým manželku Courtney Loveovú, i vtedy dvojročnú dcérku Frances Beanovú. Dievčatko svojho otca vlastne ani nestihlo spoznať.

Dcéra slávneho speváka ešte v čase, keď otec žil.
Zdroj: Profimedia

Smrť otca

Frances prišla na svet v roku 1992. V tom istom roku sa Kurt oženil s Hudobníčou Courtney Loveo ou. O rok neskôr obleteli svet snímky rodiny Cobainocvcov z MTV Music Awards. Zdalo sa, že sú šťastní a nič im nechýba. Onedlho sa však výbušný a impulzívny hudobník odhodlal na odvykaciu Bolo to v roku 1994, ale žiaľ, príbeh nemal šťastný koniec.  Kurt Cobain zomrel ako 27-ročný.

S slávnou mamou Courtney.o
Zdroj: Profimedia

Slávni krstní

Dcéru Frances Bean Cobainovú vychovávala mama, tety i babička z otcovej strany. Krstnými rodičmi je bývalý frontman REM Michael Stipe a herečka Frew Barrymoreová. Kurtova dcérka strávila prvé rok života v súkromnej škole Bard College, kde študovala umenie. Začiatkom milnia skúsila svoje sily v mdelintu a v roku 2010 vytvorila kolekciu umeleckých diel. Niekoľko mesiacov bola stážístkou v magazíne Rolling Stone a potom ostala asistentkou produkcie v HBO. Pracovala na filme  o svojom otcovi. 

Frances Bean Cobainová.
Zdroj: Profimedia

Samostatná

Frances Bean Cobainová sa prezentuje cez sociálne siete. Robí tatuáže, maľuje a spieva. Často zverejňuje fotky, na ktorých vyzerá byť šťastná, ale pritom má za sebou depresie a závislosti. V roku 2017 tridsiatnička oznámila, že už je dva roky triezva. V tom istom roku sa rozpadlo aj manželstvo s Isaiahom Silvom. Svoji boli tri roky. Frances dnes využíva slávne priezvisko svojho otca a vďaa nemu sa môže realizovať v rôznych umeleckých odvetviach.

Frances je aktívna na sociálnych sieťach.
Zdroj: Profimedia

Viac fotografií si pozrite v GALÉRII: