Princ Harry a najmä jeho manželka Meghan vždy tvrdili, ako veľmi chcú chrániť súkromie svojej rodiny. Kým žili vo Veľkej Británii, objavovali sa zábery ich syna len zriedkavo, aj to len na fotografiách z oficiálnych podujatí či špeciálnych fotení. Ich dcéra Lilibet prišla na svet až po ich odchode do Spojených štátov, takže tú priaznivci kráľovského páru mohli vidieť len na vianočnom blahoželaní a snáď ešte na jednom ďalšom zábere.


Teraz však svetlo sveta uzrela šesťdielna séria z produkcie Netflixu o tom, ako zle sa im žilo pod hlavičkou kráľovskej rodiny a ako museli odtiaľ odísť pre rôzne problémy, z ktorých obviňujú kráľovskú rodinu ako celok či konkrétne niektorých jej členov. Keďže po ich odchode z kráľovskej rodiny ich odstrihli aj od kráľovských financií, nechali si od Netflixu dobre zaplatiť. Za odhalenie súkromia a kritiku kráľovskej rodiny mali zinkasovať rovných sto miliónov dolárov. Čo všetko za to ukázali?


Pozrite, po kom Archie a Lilibet zdedili podobu! FOTO


Okrem prepierania špinavej bielizne, keď kráľovskú rodinu obvinili z predsudkov a z rasizmu voči Meghan, aspoň časť fanúšikov potešili fotkami zo súkromia a najmä zábermi svojich dvoch detí, ktoré širšia verejnosť nemala príliš príležitostí vidieť. Harry a Meghan do dokumentu poskytli napríklad zábery Archieho z oslavy jeho prvých narodenín, ako aj zábery malej Lilibet, keď bola ešte celkom malé bábätko. Pozrite, po kom deti princa Harryho a Maghan zdedili podobu, FOTO v GALÉRII.