Miley Cyrus (26) prišla s novým tetovaním na ľavom bicepse, ktoré bezpochyby súvisí s rozchodom s manželom Liamom Hemsworthom (29). Tomu naživo a od srdca zaspievala rozchodovú pieseň v poriadne sexi čiernych minišatách, v ktorých si musela dávať pozor, aby jej z nich niečo nevykuklo. V zákulisí Miley čakala milenka.

Prepieranie rozchodu?

Speváčka Miley Cyrus rada na seba upozorňuje. Tentoraz sa však jej vystúpenie na odovzdávaní MTV Video Music Awards zaobišlo bez veľkej produkcie či preexponovaného kostýmu. K rozchodovej skladbe „Slide Away“, v ktorej napríklad spieva „kedysi sme si boli súdení, no všetko sa premenilo na prach,“sa to ani nehodilo.

Miley si vystačila so sláčikovým doprovodom. Ani v tancovaní nemohla byť odvážna, jediný zlý pohyb a hrozilo riziko, že jej niečo nechcene spod čiernych minišiat s odvážnym strihom vykukne a tak sa len jemne vlnila zo strany na stranu.

No keďže naživo výborné spieva, bolo to jedno z jej najlepších vystúpení, bolo vidno, že spieva priamo od srdca. Len teraz ukončila dokopy 10-ročný vzťah s hercom Liamom Hemsworthom, s ktorým sa tajne zobrali vlani v decembri. „Už nemáme 17 a ja nie som, kým som bývala. Povedal si, že všetko je iné a máš pravdu,“ spieva Miley k veci.

Miley Cyrus a Liam Hemsworth sa vzali v decembri 2018. Dokopy spolu boli desať rokov. Láske odzvonilo.
Miley Cyrus a Liam Hemsworth sa vzali v decembri 2018. Dokopy spolu boli desať rokov. Láske odzvonilo.
Zdroj: Instagram

Žiadne podvádzanie

Na VMA sa nedalo nevšimnúť, že Miley má nové tetovanie. Na ľavý biceps jej pribudla časť veľavravného textu zo skladby The Thing od Pixies: „Moja hlava bola vystrašená, ale srdce sa cítilo slobodne.“

V zákulisí čakala Miley Kaitlynn Carter (30), s ktorou sa cukrovala po rozchode s manželom na jachte v Taliansku. FOTO v GALÉRII. Podľa blízkeho páru majú k sebe Miley a Kaitlynn blízko a je to vraj vzťah „romantický, ale aj priateľský,“ povedal pre People. Čo to znamená, vedia hádam len ony. Každopáden na after party VMA prišli podľa Mirror ruka v ruke.

Miley na sociálnej sieti Twitter dementovala správy o tom, že by za rozchodom s Liamom bola tretia osoba. Herec na Instagrame odkázal len toľko, že „Miley želá do budúcnosti len zdravie a šťastie“a viac sa to nebude komentovať.

V GALÉRII nájdete FOTO Miley Cyrus, keď bola tínedžerka, s jej najodvážnejších vystúpení aj z čias, keď milovala Liama Hemswortha >>