Khloé Kardashianová (38) to v láske nemala jednoduché. V rokoch 2009-2016 bola ženou basketbalistu Lamara Odoma (43). Lenže jej bol neverný, a navyše závislý od drog, takže manželstvo sa rozpadlo. Potom opäť zbalila basketbalistu, Tristana Thompsona (31) a zdalo sa, že budú spolu do konca života. V roku 2018 sa im narodila dcérka True, a odvtedy to v ich vzťahu  začalo škrípať.

Khloé manželstvo s Lamarom Odomom nevydržalo.
Zdroj: Profimedia

Viac foto v GALÉRII.

Odpúšťala nevery

Aj Tristan začal svoju polovičku podvádzať. Khloé mu odpustila a bola s ním ďalších pár rokov.. Ani to nestačilo, ich láske definitívne odzvonilo koncom roka 2021. Mladá žena totiž už ďalšie nevery odpustiť nevedela, navyše, Thompson splodil dieťa s inou ženou. Situáciu však skomplikoval fakt, že doslova niekoľko týždňov predtým sa Khloé i Tristan rozhodli pre ďalšieho potomka. Vlani v lete porodila malého synčeka náhradná matka. Napriek tomu, že Khloé vychováva deti sama a to je ťažké, priznala, že je to pre ňu najväčšia radosť. 

Otec jej detí Tristan Thompson ju tiež podvádzal.
Zdroj: Profimedia

Deti na prvom mieste

Nedávno táto celebrita odpovedala na Twitteri jednému z fanúšikov na otázku ohľadom jej milostného života. „Kto je aktuálne po tvojom boku?,“ pýtal sa sledovateľ jej profilu. Odpoveď bola priamočiara: „Kto by mal čas na chlapa? Mám šesťmesačné dieťa a dcérku True. Som od nich závislá, zbožňujem ich! Vážne, teraz nemám žiadneho partnera, hoci sa za to modlím,“ napísala Khloé. 

Splodili dcérku a rozhodli sa pre ďalšie dieťa, vzťah napriek tomu nevydržal.
Zdroj: Profimedia

Rozchod s neznámym

Od rozchodu s Tristanom však jedna zo slávnych sestier nebola stále sama. Mala istý vzťah, ktorý chcela udržať v tajnosti. Médiá ho však odhalili. V júni minulého roka priniesli správy, že zakladateľka The Good American sa stretáva s istým investorom. Hviezda to síce popierala, ale novinári trvali na svojom. Vyzerá to tak, že pár sa rozišiel po narodení synčeka. Totožnosť oného muža nebola nikdy zverejnená

Zdá sa však, že napriek sklamaniam 38-ročná žena na vzťahy nezanevrela, hoci momentálne má v hlave úplne iné priority. Sústreďuje sa na výchovu detí a chce im venovať čo najviac času a energie.

Zdá sa, že Tristan Khloé so synčekom pomáha.
Zdroj: Profimedia