Americká modelka Chrissy Teigen (37) vychováva s manželom, spevákom Johnom Legendom (44) tri deti - Lunu (7), Milesa (4) a Esti, ktorá sa narodila v polovici januára. Všetky pritom prišli na svet pomocou umelého oplodnenia. Chrissy navyše pred niekoľkými rokmi potratila, čo ju zlomilo, a útechu hľadala aj v alkohole.

Vytúžená Esti prišla na svet cisárskym rezom. Modelka nedávno zverejnila fotku s bábätkom vo vani, na ktorej vidieť, že tehotenstvá zanechali na jej tele stopy. „Prsia mi visia po stranách a hlboké fialové jazvy budem mať už na celý život, ale ty si príliš dokonalá na to, aby som sa tým trápila,“ napísala k fotke, na ktorej sa pozerá na svoju dcéru. Fanúšičky jej za to poďakovali. „Ďakujem za odvahu zverejniť skutočné fotky v čase, keď je všetko filtrované a upravené. Presne takto vyzerajú ľudia, keď stiahnu závoj. Krása je v skutočnosti v tom, že naše telá obetujeme, aby sme vyrobili týchto krásnych malých ľudí,“ komentovala fanúšička. „Ďakujem, že nie si Kardashianka a že si skutočná,“ znie ďalší z povzbudivých odkazov. „Vyzeráš ako bohyňa! Ďakujem za propagáciu dojčenia a ukázanie tela, aké majú skutočné mamičky. Ako hovorí Pink, zostaň nefiltrovaná a nech ťa počuť, buď hrdá na tú kožu plnú jaziev,“ napísala ďalšia fanúšička.

Chrissy si svojich skoro 42 miliónov sledovateľov získala nie dokonalými rodinnými fotkami, ale práve skutočnými témami, ktoré sa týkajú materstva - či už ide o umelé oplodnenie, potrat, alebo telo po pôrode. Povestná je napríklad jej fotka v šatách, na ktorých boli fľaky po materskom mlieku.

Neprikrášlené FOTO Chrissy Teigen v GALÉRII