Bývalá modelka a exmanželka Jeremyho Jacksona (39), hviezdy zo seriálu Pobrežná hliadka, je úplna troska. Zlé rozhodnutia a slabá psychika ju položili na kolená a dostali na ulicu! Lona Willisinová (37) predstavovala niekedy symbol krásy a dokonalosti, žila život snov. Dlhé blond vlasy, veľké prsia a vábivý kukuč či úsmev sú preč. Ostal len strhaný výraz tváre, neforemná postava a neprítomný pohľad.

Rozvod a alkoholové excesy

Po  dvoch rokoch manželstva si Jeremy a Lona uvedomili, že k sebe nepatria. Niet divu. Ich vzťah sprevádzali samé alkoholické excesy a drogy. V roku 2016 si bývalá sexbomba našla aj prácu ako asistentka na plastickej klinike v Los Angeles. Tam však dlho nevydržala. Psychicky sa zrútila a zo zamestnania ju vyhodili.

Smer ulica

Závislosť na pervitíne, kolapsy, zlyhania a výpoveď zo zamestnania spôsobili, že skončila na ulici. V roku 2018 sa začala liečiť, no z liečebne ušla a dlho ju nik nevidel. Až doteraz!

Ľudia ju spoznali na uliciach v Los Angeles pri tom, ako vyberala z kontajnerov. Britský denník The Sun jej položil aj pár otázok. Údajne sa vôbec nestretáva so svojimi starými priateľmi, nekomunikuje ani s Jeremym a nechce od nikoho pomoc. Tvrdí, že všetko čo práve chce, má. Nevlastní telefón, no jedlo a miesto, kde skloní hlavu, má vraj zabezpečené. „Dostávam peniaze, tu a tam. V kontajneroch je jedlo a blízko sú obchody,“ opísala svoj život. Prezradila, že sa už rok neumývala, Myslí si, že keď bude vyzerať špinavo a nevoniať, nikto ju nebude obťažovať.

FOTO bývalej modelky a exmanželky Jerremyho Jacksona, Loni Willisonovej, aj to ako žije na ulici, nájdete v GALÉRII >>