Umelkyňa známa napríklad z komédie Pitch Perfect, Podfukárky,  No nie je to romantika?, alebo Maturitný ročník svojim fanúšikom oznamuje samé dobré správy. V júni priznala, že je v šťastnom zväzku so ženou. „Myslela som si, že hľadám princa na bielom koni, ale v skutočnosti som zrejme potrebovala princeznú,“ napísala vtedy na svojom profile na Instagrame  O niekoľko mesiacov privítala na svete prvé dieťa, dievčatko menom Royce Lillian.

Herečke vynosila dieťa náhradná matka.
Zdroj: Profimedia

Sen o rodine

Herečka, podľa svojich vlastných slov, plánovala už roky založenie rodiny, bábätko priviedla na svet náhradná matka. Austrálčanka sa svojou láskou rada chváli, zverejňuje na sociálnych sieťach spoločné fotky, ukazuje sa s ňou na rôznych podujatiach a zdôrazňuje, že je naozaj šťastná. Najnovšie sa Rebel i jej partnerka Ramona Agrumová rozhodli pre ďalší krok, ktorý má posunúť ich vzťah. „Povedali sme si áno,“ napísala na Instagrame herečka ohľadom zásnub so zakladateľkou odevnej značky Lemon Ve Limon.  Slová o princeznej zrejme majú niečo do seba, keďže Rebel požiadala Ramonu o ruku práve pred palácom Šípkovej Ruženky v Disneylande. Zamilované dievčatá si čoskoro povedia áno aj pred oltárom.

Viac fotografií šťastného páru si pozrite v GALÉRII>>

Prišla z Lotyšska

Snúbenica austrálskej herečky Ramona Agrumová (42) je návrhárka odevov a šperkov. Preferuje udržateľnú módu, obchod s týmto oblečením prevádzkuje v Los Angeles. Okrem značky udržateľného oblečenia založila pred desiatimi rokmi aj značku šperkov DeLys. Hoci už niekoľko rokov žije v Spojených štátoch amerických, pochádza z Lotyšska. Po boku Wilsonovej sa po prvý raz objavila v marci minulého roka na oscarovej párty magazínu Vanity Fair. Vtedy však ešte nikto netušil, že herečku a návrhárku spája hlboký cit. Ako píše portál elle.com, zoznámil ich herec, spevák a moderátor Hugh Sheridan. Zdá sa, že urobil veľmi dobre, lebo obe dámy vyzerajú spolu na fotografiách veľmi šťastne.

Ramona, vľavo, pochádza z Lotyšska.
Zdroj: Profimedia
Dieťa jej pristane. FOTO v GALÉRII>>