Randia spolu 18 rokov, z toho 14 sú svoji, no kým predstúpili pred oltár, raz sa rozišli. Majú dve deti, dcéru Willow (9) a syna Jamesa (3), ale jediný dôvod, prečo sú spolu, je párová terapeutka. Americká speváčka Pink (40) prezradila, že jej manželstvo s motokrosovým pretekárom Careym Hartom (44) nie je dokonalé, ale pracujú na ňom, aby rodinu udržali pokope.

Preložiť, prosím

Pink počas rozhovoru na Instagrame so psychoterapeutkou a párovou poradkyňou Vanessou Innovou priznala, že je jej dlhoročnou klientkou. Speváčka sa s ňou rozpráva sama, ale aj spoločne s manželom. „Myslím, že partneri po dlhšom čase - nemôžem povedať, že to je výhradne mužská alebo ženská záležitosť, podľa mňa je to partnerská vec - hovoria dvomi odlišnými jazykmi. Potrebujeme, aby nás oboch niekto vypočul a následne nám to preložil. Bez Vanessy, ktorá mi to prekladá ostatných 18 rokov, by sme už spolu neboli,“priznala Pink.

„Ako deti nás nikto neučí, ako mať vzťah, ako vychádzať s ľuďmi. To, čo sa deje v našej krajine práve teraz, je dokonalým príkladom. Nevieme, ako milovať jeden druhého, ako spolu vychádzať, ako spolu komunikovať,“poslala svoj odkaz do sveta Pink.

FOTO Pink s manželom a deťmi v GALÉRII