Opäť je tu čas, keď odvážneho Macaulaya Culkina rodina počas sviatkov mieru a pokoja nechá samého doma. Hneď niekoľkokrát. O životných patáliách 39-ročného herca sa popísalo hádam všetko - od jeho problémov so závislosťami a zákonom, cez nevydarené vzťahy až po rockovú kariéru. Môže za pohnutý osud úspech vo vianočnom filme? Zjavne nie. Ak sa totiž pozrieme na ďalšie holly­woodske detské hviezdy sviatočných trhákov, nájdeme diametrálne odlišné príbehy. Veď posúďte, či sa oplatí zahrať si v snímkach so sviatočnou tematikou. 

Vyrástol

Angličan Thomas Sangster (29) sa možno v tvári až tak nezmenil, ale keď sa pred niekoľkými týždňami objavili jeho fotky s priateľkou Gzi Wisdomovou, fanúšikovia vianočných hitov nevychádzali z údivu. Thomas totiž zahviezdil v kasovom trháku Láska nebeská z roku 2003. Určite sa pamätáte, to je ten pôvabný chlapec, ktorý na jednej strane prežíva traumu zo smrti matky, na druhej strane sa zamiluje do spolužiačky Joanny. Medzičasom zostal herectvu verný a mohli sme ho sledovať vo viacerých filmoch a seriáloch, napríklad si zahral postavu Jojena Reeda v Hre o tróny.

Mimochodom, rolu Joanny v Láske nebeskej stvárnila Olivia Olsonová, z ktorej je dnes všestranná umelkyňa - okrem herectva sa venuje hudbe a vyskúšala to už aj ako spisovateľka. S Thomasom sa medzičasom stretli na ďalšom projekte - svoj hlas prepožičali postavám kultového kresleného seriálu Phineas and Ferb.

Angličan Thomas Sangster (29)
Zdroj: PROFIMEDIA
Angličan Thomas Sangster (29)
Zdroj: PROFIMEDIA