Kitty Spencer (29) je dcérou mladšieho brata Lady Di, Charlesa. Keď jej teta zomrela pri autonehode, Kitty mala šesť rokov. Detstvo prežila v Južnej Afrike. Rodina sa do Kapského mesta uchýlila po Dianinej smrti, aby tam našli útočisko a svätý pokoj. Práve z Južnej Afrike sa narodil aj, podľa britských médií, čerstvý snúbenec Kitty a magnát vo svete módy Michael Lewis. Odhadovaná výška jeho majetku je 94 miliónov eur.

FOTO Lady Kitty Spencer a jej starého snúbenca v GALÉRII >>

Rovesníčka s jeho deťmi

Záľubu v móde majú snúbenci rozhodne spoločnú, Kitty je modelka a Michaelovi vyšilo oblečenie zlatou niťou na bankový účet milióny. Čo ale rozhodne spoločné nemajú, je ich vek. Ani zďaleka nie sú rovesníkmi. Michael je dokonca o päť rokov starší ako jeho budúci svokor, gróf Spencer. Tento mesiac oslávi Michael 61 rokov, to je o 32 krížikov viac, ako má Kitty.

Kto je Michael Lewis? Predseda juhoafrickej maloobchodnej spoločnosti s odevmi Foschini Group a zakladateľ izraelskej biotechnologickej spoločnosti. Je rozvedený a má tri deti. Teda deti - sú to už tridsiatnici, čiže rovesníci so svojou budúcou macochou.

Pokľakol pred Ježiškom

Kitty a Michaela nachytali ako sa vlani v auguste bozkávajú pred klubom v Saint-Tropez. O tri mesiace potvrdili, že majú k sebe blízko. „Michael požiadal Kitty o ruku pred Vianocami,“ potvrdil jeden z Kittiných priateľov pre Daily Mail.

„Bola na sviatky v Kapskom Meste, kde povedala o zásnubách mame a zvyšku rodiny. Michaela majú všetci radi. Napriek bohatstvu je skromný a tichý,“ prezrádza ďalšie zásnubné podrobnosti zdroj.

Šľachta sa druží

Kitty sa narodila v decembri 1990 ako najstaršie dieťa grófa Spencera a britskej modelky Victorie Lockwood. Kitty je tak prvou sesternicou následníka britského trónu princa Williama a jeho mladšieho brata Harryho. V roku 1997 sa rodičia Kitty rozviedli a ona pendlovala medzi Anglickom, kde sa usídlil jej otec a Kapským Mestom, kde zostala žiť jej matka.

Kitty sa profesionálne venuje modelingu, zmluvu má podľa portálu Mirror podpísanú so spoločnosťou Storm Management. Pred piatimi rokmi debutovala v magazíne Tatler, ktorý je určený smotánke.

Termín svadby Kitty a Michaela nie je známy, no správa o ich zásnubách prichádza v čase, keď sa to kráľovskými svadbami len tak hemží. V októbri 2018 povedala princezná Eugenie svoje áno Jackovi Brooksbankovi, päť mesiacov po svadbe Meghan Markle a princa Harryho. Tento rok sa očakáva, že do chomúta vstúpi staršia sestra Eugenie Beatrice, ktorá sa vlani zasnúbila s Edoardom Mapelli Mozzim.

FOTO Lady Kitty Spencer a jej starého snúbenca v GALÉRII >>