V stredu sa tam konala premiéra akčného filmu Top Gun: Maverick s hercami Tomom Cruisom a Jennifer Connolly, ktorí si nenechali slávnostné uvedenie snímky ujsť. Na červenom koberci pred premiérou však zažiarili aj lady Eliza a lady Amelia Spencer.

29-ročné dvojičky sú dcérami Charlesa Spencera, brata tragicky zosnulej britskej princeznej Diany. Amelia stavila na čierne šaty s volánmi, ktoré odhaľovali jedno rameno. Eliza siahla tiež po čiernej, jej obtiahnuté šaty však mali výrazné strieborné aplikácie.

Hoci mali sestry rozdielne účesy, obe doplnili svoj look prirodzeným líčením a výraznými náušnicami. Ako píše Daily Mail, netere princeznej Diany v Londýne patria medzi smotánku. Nasledujú kroky svojej staršej sestry Kitty, ktorá sa venuje modelingu a v Británii je celebritou. Magazín Tatler tento rok zaradil Ameliu a Elizu medzi najsexi a zároveň najelegantnejšie prominentné sestry sveta.

FOTO dvojičiek v Cannes nájdete v GALÉRII.

Spoločne sa pohybujú v tých najvychytenejších kruhoch a ich puto je veľmi silné. Amelia magazínu povedala, že si so sestrou vždy boli blízke a sú si veľmi podobné. "Radi robíme tie isté veci a máme spoločných kamarátov,“ vyjadrila sa s tým, že je šťastná, že má dvojičku. "Máš zaručené, že máš po svojom boku vždy najlepšiu priateľku. To sa nedá s ničím porovnať,“ povedala Tatleru.