Modelka Kate Upton (27) poskytla rozhovor pre septembrové vydanie magazínu Health. Blondýnka plnších kriviek prehovorila o tom, ako zvláda rolu matky ale aj o skutočnej kráse bez retušu!

Kariéra modelingu

„Keď sa zamyslíte, retuše je všade. Ľudia pridávajú na Instagram fotografie plné retušu. To je akási nová norma. Po ich zhliadnutí veríme, že takto ľudia vyzerajú v skutočnosti a vnucujú nám do hláv, že takto by sme mali vyzerať aj my. Pre mňa sú prirodzené, neretušované fotogafie krokom v pred. Nesnažte sa vyzerať ako niekto iný,“ začala modelka rozhovor.

Modelka po pôrode a s plnšími krivkami sa postavila pred fotoaparát a vyťažila z toho všetko, čo sa len dalo. Sebavedomo, spokojná sama so sebou a najmä s úctou v samej seba. „Keď som začínala s modelingom, všetko sa točilo okolo meraní a či sa do daných veľkostí zmestíte. Ak náhodou nie, bolo to len o tom, ako sa vám posmievali, že sú vám nohavice malé. Trvalo pre mňa omnoho dlhšie, kým som sa dostala na výslnie. Presne toto zmýšľanie chcem vytlačiť,“ zdôverila sa modelka o svojic začiatkoch v modelingovom priemysle.

Upton sa ďalej priznala, že keď začala byť spokojná sama so sebou pocítila uspokojenie a videla silnejší obraz vlastné ja. Portál People cituje modelku, ktorá sa pohoršovala nad tým ako funguje zmýšľanie ľudí: „Nechcem aby ľudia boli obklopení tými, čo vám posmešne hovoria, že sa nezmestíte do veľkosti 2. Koho to zaujíma? Kúpte si väčšie!“

Kate Upton založila program Strong4Me aby pomohla sa cítiť ženám krásne vo vlastnej koži.
Kate Upton založila program Strong4Me aby pomohla sa cítiť ženám krásne vo vlastnej koži.
Zdroj: INSTAGRAM

V zdravom tele zdravý duch

Aby sa však modelka cítila vo svojom tele dobre, chodí pravidelne cvičiť, spolu s jej trénerom Benom Brunom, ktorý sa zameriava na vybudovanie svalstva. „Tréningy s ním nemám také ťažké, že na druhý deň neviem chodiť. Sú mimoriadne účinné a majú úžasné výsledky. Myslím, že to je kľúč k udržaniu rutiny pri tréningu,“ pokračovala.

Obaja spolu vytvorili program Strong4Me, ktorý sa zameriava na ženy s väčšími proporciami, každej vekovej kategórii. Ide o 12-týždňový fitness plánom s 30 minútovým cvičením.

Pozrite si FOTOgalériu najnovších fotiek Kate Upton z tréningov