Miley Cyrus očividne stále nemá jasno vo svojej sexualite. V najnovšom rozhovore pre magazín ELLE, poskytla speváčka o tom otvorený rozhovor.

Muž alebo žena?

Miley tvrdí, že aj keď má normálne manželstvo s Liamom Hemsworthom, stále ju sexuálne priťahujú ženy. „Aj keď som v hetero vzťahu, stále ma lákajú ženy,“cituje Disney hviezdu DailyMail.

V manželstve je však šťastná, no očividne jej stále nad hlavou visí malý otáznik. „Rozhodla som sa pre partnera. Pri ňom mám pocit, že mi neustále kryje chrbát. No musím priznať, že sa nehodím do role stereotypnej ženy. Podstate toto slovíčko ani nepoznám,“ pokračovala v rozhovore.

Miley Cyrus
Miley Cyrus
Zdroj: INSTAGRAM

Otázka dieťaťa

Na otázku, či chce Miley niekde dieťa, neodpovedala jasne. Jediné čo v rozhovore zdôraznilo bolo, že neprivedie na tento svet dieťa, ak by sa tu nemalo cítiť komfortne: „Ničíme planétu a odmietam ho tu priviesť, aby som mu odovzdala niečo takého. Kým to necítim tak, že tu moje dieťa môže žiť, nebudem ho mať. Chcem aby sa tu cítilo ako ryba vo vode.“

Manželstvo

Miley a Liam sa dali prvýkrát dokopy v roku 2010, keď spoločne natáčali film The Last Song. O dva roky neskôr sa síce na nejakú dobu odlúčili, no nie na dlho. V roku 2013 sa ich cesty opäť spojili a krátko pred koncom minulého roka, svoju lásku spečatili.Pre svadbu sa rozhodli po incidente, ktorý sa stal minulý rok, keď Kaliforniu zachvátili požiare. Tie zničili Liamov dom.