Skupina One Direction dominovala svetovým hudobným rebríčkom. Úspešná chlapčenská kapela vzišla v roku 2011 zo súťaže X Factor. V roku 2015 však mali chlapci slávy, alebo samých seba, dosť. Skupine dali stopku a v hudobnej kariére si každý išiel po svojom. Vzťahy mali korektné. Aspoň sa tak zdalo.

Louis Tomlinson totiž vyhlásil, že so Zaynom Malikom nadobro skončil a je rád, že konečne ukázal svoju pravú tvár.

Anglicko-írska skupina One Direction už pravdepodobne nikdy nevystúpi v pôvodnej zostave. Po tom ako Zayn Malik v roku 2015 vyhlásil, že sa chce dať na sólo dráhu a opustil kapelu, ide to s nimi dole vodou. Chlapci padajú z kopca nie len po profesionálnej stránke, ale aj kamarátskej.

Zomrela mu mama!

V decembri 2016 členovi 1D Louisovi Tomlinsonovi zomrela mama. Tak ako to býva, všetci najbližší vám vyjadria podporu a sú tu pre vás v tých najťažších chvíľach. To isté si myslel aj Louis, no mýlil sa. Zayn namiesto toho, aby prišiel vyjadriť úprimnú sústrasť svojmu kamarátovi, napísal len status na sociálnej sieti Twitter.

Zayn Malik: Mám ťa rád braček. Modlím sa za celú tvoju rodinu. Som hrdí na to, akí ste silní a vaša mamička, bola tiež.
Zayn Malik: Mám ťa rád braček. Modlím sa za celú tvoju rodinu. Som hrdí na to, akí ste silní a vaša mamička, bola tiež.
Zdroj: Twitter

Už sa to nezlepší ...

„Popravde, nikdy sa náš vzťah už nezlepší,“ prezradil teraz Louis na margo toho, či mu nie je ľúto za kamarátom. Tiež zdôraznil, že po smrti matky musel vystupovať v X-Factor, čo bolo pre neho neuveriteľne ťažké.

„Potom, ako moja mama navždy odišla, sme spolu párkrát telefonovali. Na jej počesť bolo vystúpenie, na ktoré mali prísť všetci. Zayn sa však neukázal. Boli tam všetci – Harry, Niall a Liam. Podporu od nich som vtedy naozaj potreboval. Zayn sa vtedy  naozaj vyfarbil,“uvádza v rozhovore pre Cosmopolitan.