Hviezda rodinnej reality šou, kamarátka Paris Hiltonovej a štvornásobná mama Kim Kardashianová si neodoprie, ak sa jej niečo zapáči. Najnovšie je to vila v Hidden Hills v Kalifornii. Kto vie, čo chce s novou nehnuteľnosťou urobiť, keďže ide o susedný dom vedľa jej súčasného domova.

Kim Kardashianová má vo vlastníctve ďalšiu nehnuteľnosť, priamo v susedstve svojho domova.
Zdroj: Profimedia

Zmena štýlu

Na to, aký luxus si Kim dopraje, je jej nová vila pomerne skromná. Má „len“ štyri spálne, „len“ tri kúpeľne a obytnú plochu „úbohých“ 394 metrov štvorcových. Za nehnuteľnosť zaplatila „bagateľ“, 6,3 milióna dolárov. Pokiaľ ide o čisté, moderné a jednoduché línie v interiéri, zabudnite! Rustikálny nábytok v jedálni, nariasené závesy, v obývačke starožitne vyzerajúci sekretár, točité schodisko s tepaným cifrovaným zábradlím. Je to štýl ženy, ktorá patrí medzi najbohatšie na svete?

Nový dom v Hidden Hills stál Kim ž,3 milióna dolárov.
Zdroj: Profimedia

Odkúpila polovicu

Prečo sa zdá, že 6,3 milióna dolárov je pre Kim Kardashianovú, akoby vydala jednodňové vreckové? Nuž, napríklad preto, lebo minulý rok odkúpila od svojho exmanžela, rapera Kayneho Westa jeho polovicu domu za neuveriteľných 23 miliónov dolárov! Bývalí manželia ho ešte počas spoločného života renovovali a tak zvýšili jeho cenu. Dom zdobil napríklad obálku časopisu Architectural Digest pred dvoma rokmi, a na rozdiel od najnovšej nehnuteľnosti ho označili za „prázdny“ a „monochromatický“. Možno sa teda Kim zachcelo po interiéri, ktorý by pripomínal časy Ľudovíta XIV.

Od svojho exmanžela Kayne Westa kúpila Kardashianka polovicu domu za 23 miliónov dolárov.
Zdroj: Profimedia

V GALÉRII si pozrite interiér novej vily>>