Britský spevák Tom Parker bol známy z chlapčenskej skupiny The Wanted, ktorá bodovala s hitmi Glad You Came, Chasing The Sun alebo Walks like Rihanna. V októbri 2020 šokoval fanúšikov, keď oznámil, že má rakovinu. Po diagnóze pátral po tom, čo trpel nevysvetliteľnými záchvatmi.

Lekári mu našli na mozgu nádor. "Bol som šokovaný. Ide o štvrté štádium glioblastómu a povedali, že je konečné. Je toho na mňa dosť, musím to ešte spracovať,“ odkázal Tom pred dvoma rokmi. Jeho nádor nebolo možné operovať a spevák vedel, že koniec sa blíži. Väčšina pacientov s rovnakou diagnózou totiž žije ešte tri mesiace až rok a pol.

Doktori sa Tomov život snažili predĺži chemoterapiami a ožarovaním. V čase zdrvujúcej diagnózy čakala jeho manželka, herečka Kelsey Hardwick (32), ich druhé dieťa. Spevák rakovine podľahol koncom marca tohto roka. "Naše srdcia sú zlomené. Tom bol stredobodom nášho sveta a nevieme si predstaviť život bez jeho nákazlivého úsmevu,“ odkázala cez Instagram matka jeho dvoch detí.

Prešlo osem mesiacov a Kelsey našla útechu v náručí elektrikára menom Sean Boggans (39). Ako informuje portál Metro, dvojica sa spoznala na dovolenke na Rhodose. Nový vzťah vdovy po spevákovi plní titulky britských médií, jej priateľ bol totiž v minulosti usvedčený zo zabitia a za mrežami si odsedel štyri roky.

Boggans sa v roku 2013 dostal do potýčky s iným mužom kvôli hádke o taxík. 44-ročný Shaun McDermott čakal okolo jednej v noci pred barom v meste Romford, keď ho Boggans jedným úderom do tváre zrazil k zemi. Muža náhodne našla policajná hádka a odviezla ho do nemocnice.

McDermott o niekoľko hodín zomrel, príčinou smrti bolo krvácanie do mozgu spôsobené poranením hlavy. Že je vinníkom Boggans, odhalili zábery z bezpečnostnej kamery. "Bol to úplne zbytočný násilný čin, ktorý Shaunovi spôsobil fatálne zranenie hlavy,“ povedal vtedy šéfinšpektor John Sandlin.

FOTO nového priateľa Kelsey v GALÉRII.

O vzťahu vdovy po spevákovi a odsúdeného elektrikára porozprával informátor pre Daily Mail. "Je to v ranom štádiu a nikto nevie, čo budúcnosť prinesie. Momentálne je Kelsey šťastná, že niekto iný prišiel do jej života,“ povedal zdroj. Dvojnásobná mama sa pred časom zdôverila, že je ťažké byť po smrti manžela Toma sama.