V júny minulého roka matka Carly Ann Harrisová (38) brutálne zavraždila svoje dieťa. Nič netušiaca Amélia († 4) sa hrala na dvore s jej bratom, keď ich mama pristúpila k nej a povedala, že sa uvidí s anjelmi. Následne, ju zaviedla do kúpeľne, kde ju utopila. Po tom ju zabalila do plachty a vyniesla na dvor, kde jej mŕtve telíčko zapálila. Podľa všetkého tak vraj konala po rozhovore, ktorý mala s anjelmi. Tí jej povedali, že musí byť umytá v čistej vode a spálená. Ako uvádzal web Sun.uk, po príchode policajtov, povedala: „Nikdy by som jej neublížila, ale ona sa narodila pre Ježiša. Teraz je s anjelmi.“

Čisté zlo

Carly podľa rodiny trpela už dávno pred incidentom úzkostnými stavmi. Na základe posudkov psychického stavu obžalovanej, kde sa potvrdilo, že trpí paranoidnou schizofréniou ju súd uznal za nevinnú. Rodina sa však teraz domáha spravodlivého rozsudku.

Sestra matky malej Amélie, Tiffany Wrightová spolu s manželom Mathewom sa domáhajú spravodlivosti pre svoju neter. Verdikt súdu ich nahneval a začali s kampaňou #JusticeForAmelia, ako protest proti nemu. „Mala by byť odsúdená na doživotie. Jej činy boli diabolské, čisté zlo,“ cituje Tiffany portál Daily Mail.

„Chcem spravodlivosť pre moju neter. Na svoj vek bola tak múdra. Milovala tanec a make-up. Bola ako moje náhradné dieťa. Mala som k nej veľmi blízko,“ vyjadrila sa k incidentu. „Nikdy nezabudnem na ten telefonát. Povedala mi: „ Zabila som Améliu,“ zaspomínala si Tiffany na osudnú noc.

Amélie (†4)
Zdroj: Instagram

Našiel ju brat

Nehybné telo malej Amélie (†4) našiel už teraz jej dospievajúci brat Levi (17). Pozostatky jej tela boli pokryté listami. Susedia počuli krik, ktorý bolo počuť až na ulicu. Neváhali a hneď volali núdzovú linku. Zúfalý Levis neveriacky hľadle na pozostatky svojej malej sestričky.

Za svoje činy sa ospravedlnila

Tiffany krátko po incidente dostala z nemocnice list od svojej sestry. V ňom sa ospravedlňovala za svoje ohavné činy. No napriek všetkému, aj potvrdenej diagnóze svojej sestry verí, že Carly je len veľmi dobrá herečka. Aj to je jeden z dôvodov prečo financuje kampaň proti nej. Prípad chce znovu otvoriť. Verí, že za vraždu bude patrične potrestaná.