Osemnásťročná dcéra Heidi Klum, Leni Klum, sa v stredu večer prešla po červenom koberci so svojím otcom Sealom, píše Page Six.

Dvojica sa zúčastnila na hviezdami nabitej premiére nového filmu Jennifer Lopez "Shotgun Wedding" v Los Angeles. Leni so spevákom hitu "Kiss from a Rose" pózovali fotografom, kým Seal ju objímal okolo ramien. Mladá modelka vyzerala elegantne v čiernych mini šatách bez ramienok, ktoré doplnila čiernymi lodičkami so špicatou špičkou. 59-ročný Seal prišiel v čiernej bomberovej bunde a čiernych nohaviciach.

Leniiným biologickým otcom je taliansky podnikateľ Flavio Briatore, ale Heidi sa s ním v roku 2004, keď bola tehotná, rozišla. 49-ročná modelka sa v roku 2005 vydala za Seala a ten si v roku 2009 Leni adoptoval. Hoci sa Heidi a Seal v roku 2012 rozišli a o dva roky neskôr uzavreli svoj rozvod, držiteľ Grammy naďalej vychovával Leni ako vlastnú a bývalý pár si zostal blízky aj po rozchode.

Najnovšie foto otca s dcérou nájdete v GALÉRII

Leni sa v minulosti otvorene vyjadrila o nálepke "dieťaťa slávnych" a o výhodách toho, že ma dvoch známych rodičov. "Je to jednoducho fakt. Moji rodičia sú slávni. Na začiatku mi to pomohlo a viem, že niektorí ľudia snívajú o tom, že začnú s tým, čo som mala ja. Som veľmi vďačná, že som si mohla vziať to, čo mi darovala moja mama," povedala pre People v októbri 2022 Leni, ktorá však tvrdí, že toto privilégium by nemalo znižovať úroveň jej kariéry. "Robím svoju prácu a venujem jej čas. Teraz pracujem sama, sama cestujem, chodím do školy. Moja mama a ja máme jednoducho rovnakú lásku k tej istej veci," vysvetľuje.

Leni sa vydala v matkiných šľapajach a nedávno nafotili spolu kampaň na spodnú bielizeň. Duo matka-dcéra čelilo za fotenie kritike, ale Leni ich spoluprácu obhajovala. "Úprimne povedané, nepozerala som na veľa reakcií," povedala pre Page Six v októbri minulého roka. "S kampaňou som celkovo spokojná a s mamou som prežila úžasný deň. Myslím si, že fotografie dopadli skvele a že sme sa úžasne bavili."

Foto súčasného partnera Heidi Klum nájdete v GALÉRII

Mladá modelka povedala, že je hrdá na to, že mala možnosť pracovať s takou profesionálkou, akou je jej mama. "Milujem ju. Je pre mňa inšpiráciou. Už len rady, ktoré mi dáva, spôsob, akým pracuje, všetko, čo sa jej týka...Milujem natáčanie s ňou," dodala.

Heidi, ktorá má so Sealom ďalšie tri deti, sa v roku 2019 vydala za hudobníka z Tokio Hotel Toma Kaulitza. Seal sa znovu neoženil, ale Page Six v roku 2021 informoval, že sa stretáva so svojou bývalou osobnou asistentkou Laurou Strayer.