Komička Amy Schumerová (37) trpí stavom hypereméza, ktorý spôsobuje, že sa počas tehotenstva neustále cíti zle, je jej nevoľno a prejavuje sa to najmä vtedy, keď cestuje. Odkedy v októbri oznámila, že je tehotná, musela byť kvôli nevoľnostiam hospitalizovaná už štyrikrát. Toto a oveľa viac prezradili svoj svojej spovedi.

Nenávisť a osočovanie!

Počas svojej kariéry bola herečka často osočovaná a kritizovaná. „Na internete sa šíri množstvo fám a nenávisti o mojej osobe,“ hovorí Amy. „Byť v showbiznice cool je veľmi dôležité, ale nie je lepší pocit, ako keď pošlete niekoho kade ľahšie,“pokračuje. „Väčšina ľudí ani len netuší, aké to je, keď ráno vstanete, pozriete si nejaké sociálne médium a z každej strany čítate, aká ste fyzicky, sociálne a politicky bezcenná.“

Úspech ju naučil sebakontrole

„Keď som bola mladšia, myslela som si, že sláva mi prinesie nejakú inú úroveň radosti. Mýlila som sa. Svoje bohatstvo a šťastie, mám vo svojom dieťati,“ cituje ju Independent. Ako sama tvrdí, úspech ju naučil sebakontrole. Herečka tvrdí, že úspech človeka je ukotvený v jeho sebadôvere a v hlave. Ak niekto žije v tom, že raz sa stane slávnym, tak to tak aj bude!

„Som Sexy!“

Herečka sa narodila na Manhattane v New Yorku. Momentálne spolu so svojim mamželom Chrisom Fischerom žije v New Orleans, kde rekonštruujú dom pre blížiaceho sa nového člena rodiny. Sama priznala, že tehotenstvo nemala vôbec jednoduché. „Dúfam, že budem mať dievča. Nechcem mať chlapca,“ hovorí so sarkastickým hlasom. Manželia sa vzali minulý rok vo februári v Malibu.

Herečka je známa z vlastne komediálnej show Inside Amy Schumer, za ktorú získala v roku 2015 cenu Primetime Emmy. Medzi svoje úspechy môže pripísať aj herecké výkony v komédiách Vykoľajená (2015), pre ktorú napísala aj scenár. Vďaka tomu bola aj nominovaná na Zlatý glóbus. Ďalej účinkovala v komédiách Dámska jazda (2017) a Som sexy (2018). V roku 2016 bola podľa Forbes v top rebríčku najlepšie platených komikov. Umiestnila sa na štvrtej priečke.