Ich životy sa pritom spojili po dlhých 17 rokoch odlúčenia. Prvýkrát sa zasnúbili dve dekády dozadu, pred oltár to však vtedy nedotiahli – namiesto toho prišiel v roku 2004 rozchod. V máji 2021 si dvojica k sebe opäť našla cestu.

Zatiaľ čo celý svet sa nad príbehom ich lásky rozplýva, je tu jeden muž, ktorý si myslí svoje. Speváčkin prvý manžel Ojani Noa (48) poskytol denníku Daily Mail rozhovor a vyjadril svoje presvedčenie, že Jennifer a Benovi vzťah nevydrží. Aj jeho láska so speváčkou totiž začala ako rozprávka.

Písal sa rok 1996, keď sa dvojica zoznámila na Miami v kubánskej reštaurácii speváčky Glorie Estefan, kde Ojani pracoval ako čašník. Jen už vtedy bola známa, no jej hviezda ešte len stúpala a on netušil, kto to je. "Mala na sebe biely top a nohavice, pamätám sa, že som si pomyslel, že má najlepšie telo, aké som kedy videl. Neskôr mi povedala, že už prvú noc vedela, že si ma vezme,“ povedal Kubánec, ktorý sa vtedy živil aj ako model.

Ojani si zaspomínal aj na ich prvé milovanie, ktoré sa odohralo po tom, čo ho Jen zobrala na premiéru filmu Krv a víno a zoznámila s hereckými hviezdami. "Bolo to úžasné, ona bola úžasná. Po milovaní sme ležali a ona povedala ´Chcem, aby si bol v mojom živote navždy. Ľúbim ťa.´ Cítil som sa ako mužská verzia Popolušky.“

Napriek celebritnému humbuku, Jennifer podľa neho pochádza zo skromnej portorickej rodiny a chcela len niekoho, kto by ju ochránil. Ich láska sa však musela prispôsobiť speváčkinej kariére. "Sekol som s prácou a presťahoval sa do Los Angeles. Bývali sme v peknom apartmáne. Ale krátko na to sme sa sťahovali do nášho prvého domu a potom boli tie domy väčšie a väčšie,“ porozprával s tým, že od partnerky nikdy nič nechcel, vždy pracoval a mal svoje vlastné peniaze.

Ojani a Jennifer boli spolu pol roka, keď v roku 1997 dostala svoju prelomovú rolu na striebornom plátne. Vo filme Selena stvárnila latinskoamerickú speváčku, ktorú zastrelila šialená fanúšička. Na párty po skončení nakrúcania Ojani požiadal svoju lásku o ruku, ona v slzách povedala "Áno“. Hoci svoj vzťah spečatili sobášom, začali sa na ňom objavovať trhliny.

Z JLo sa vďaka Selene stala hviezda prvého formátu a dostala aj ponuku nahrať svoj prvý hudobný album. "Z Jen sa stala JLo v tom veľkom biznise, ktorý zarába milióny. Boli okolo nej samí noví ľudia, všetci z nej chceli vyťažiť. Stalo sa mi, že som jej zavolal a asistentka mi oznámila že ´nie je dostupná´,“ spomína Ojani na prelomové časy.

Ich vzťah naštrbilo aj speváčkino stretávanie sa s raperom P Diddym a hoci manželovi tvrdila, že je čisto pracovné, po ich rozchode sa s ním dala dokopy. Problémom bolo tiež, že hoci si pôvodne plánovali založiť si rodinu, Jen dala napokon prednosť sľubnej kariére. Ojani tvrdí, že zo stresu schudol 18 kilogramov v čase, keď sa snažil zachrániť ich manželstvo.

Ako to Jennifer a Ojanimu spolu pristalo? Pozrite si GALÉRIU.

Ich láske napokon zazvonil umieračik a dvojica sa rozišla v roku 1998. Ostali si však blízki a Ojani dokonca stále nosil obrúčku. "Párkrát sa stalo, že mi povedala, že sa chce dať znova dokopy. ´Potrebujem ťa vo svojom živote, nechcem ťa stratiť´,“ porozprával Lopezovej exmanžel pre Daily Mail. Speváčka neskôr svojho bývalého požiadala, aby bol manažérom v jej reštaurácii Madres, ktorú v roku 2002 otvorila v L.A. Jennifer sa v tom čase rúcalo druhé manželstvo s Crisom Juddom a zároveň začínala jej láska s hercom Benom Affleckom.

Prečo si Ojani myslí, že vzťah novomanželom nevydrží? Čítajte na ďalšej strane.>>