Keď nadišiel termín pôrodu, 33-ročná mladá žena sa sama vybrala do nemocnice. Po týždni oznámila manželovi, že dvojičky, ktoré porodila, zomreli. Keď však deti pochovávali, otec zistil, že v truhlách nie sú telá, ale bábiky! Bol presvedčený, že jeho synovia žijú a nemocnica ich jednoducho predala.

Mladý muž sa na svoje dvojičky veľmi tešil.
Zdroj: Internet

Fatálne klamstvo

Daud Daudov, 33-ročný obyvateľ dagestanskej dedinky Tamazatube, sa s manželkou Laurodu dlho snažili splodiť potomka. Nakoniec, ako informuje portál lenta.ru, v júni minulého roku tehotenský test ukázal dve čiarky Manželia sa išli zblázniť od radosti. Lenže keď Laura navštívila lekára, ukázalo sa, že test pochybil a ona tehotná nie je.

          Ako neskôr vysvetľovala, nemala to srdce povedať mužovi pravdu, že otcom nebude. Namiesto toho ho oklamala, že čaká dvojičky. Uviedla, že celý čas rozmýšľala nad tým, ako vec uviesť na správnu mieru, lenže rozmýšľala tak dlho, až bolo neskoro.

V truhlách sa namiesto detských mŕtvoliek nachádzali bábiky.
Zdroj: Internet

Stále dúfala

Celý čas predstierala, že tehotenstvo s dvojičkami prebieha v poriadku. Všetko plynulo tak, akoby naozaj bola v požehnanom stave. Brucho jej rástlo a dokonca sa hýbalo tak, akoby plody kopali. „Neviem, či to bola len moja predstavivosť, založená na obrovskej túžbe, ale stále som dúfala, že som naozaj tehotná, že vo mne naozaj rastú naše ratolesti,“ smutno vysvetľovala, keď sa jej klamstvo prevalilo.

          Spolu s manželom sa o potomkoch rozprávali a dávali dokopy výbavičku. „Neviem to vysvetliť. Na jednej strane som si uvedomovala, že dvojičky nečakám, a na strane druhej som nevedela konať inak, nevedela som prestať predstierať, že nie som tehotná,“ dodala ďalej.

Nielen otec zostal na pohrebe po odhalení pravdy v poriadnom šoku.
Zdroj: Internet

Šialený nápad

Keď Laura vyberala postieľky, zbadala, že v obchode predávajú aj bábiky. Vtedy jej skrsol v hlave ten šialený nápad. Rozhodla sa ich kúpiť. No a keď nastal čas „pôrodu“ oznámila svojim príbuzným, že kvôli pandémii koronavírusu musí ísť „rodiť“ do nemocnice v Stavropole sama, a nikto ju tam nesmie navštíviť. Nešla však do pôrodnice, ale prenajala si izbu, kde sa s bábikami zašila a vymyslela ich „smrť“.

          Keďže bábiky boli príliš ľahké, aby truhly naozaj pripomínali truhly s detskými mŕtvolkami, vyplnila vnútro hračiek farebným pieskom, ktorý kúpila v hračkárstve. Prerobila aj ich krky, aby sa hlavička bábik nakláňala tak, ako u novorodencov. Hračky obliekla do šatočiek, ktoré pred pohrebom zašpinila krupicovou kašou, aby - ako vysvetlila - voňali naozaj ako malé bábätká.

Viac fotografií nájdete v GALÉRII.