K trom synom pribudla dcérka. Poľský herec Michał Żebrowski a jeho žena Aleksandra Żebrowska sa v posledný júlový deň na sociálnej sieti pochválili, že traja chlapci dostali sestričku.

Michał Żebrowski s Táňou Pauhofovou, vľavo, a Klárou Issovou. Boli hlavnými postavami v romantickej komédii Všetko alebo nič.
Zdroj: Profimedia

Žiadny Covid!

Súkromie prominentného páru je u našich severných susedov ostro sledované novinármi i verejnosťou. Preto nečudo, že aj štvrté tehotenstvo a následný pôrod sa neobišiel bez hlasného echa v médiách. Jedno z najpopulárnejších manželstiev poľského šoubiznisu zverejnilo správu o tom, že na ceste je ďalšie dieťa, ešte vo februári celkom vtipným spôsobom. Na Instagrame umiestnili fotografiu tehotenského testu s dvoma červenými čiarkami. „Dve čiarky mimo očkovania. To nie je Covid, to je Michal,“ napísali pod obrázkom. Počas tehotenstva sa Aleksanda delila s fanúšikmi s jeho priebehom a fotila sa s čoraz väčším bruškom.

Poľský herec so svojou ženou oznámili očakávanie štvrtého potomka vo februári.
Zdroj: Getty Images

Šťastná trinástka

Michał Żebrowski, ktorý len nedávno oslávil okrúhlu polstoročnicu, je jeden z najpopulárnejších a najobsadzovanejších hercov. Dlho bol, podobne ako filmový Jakub v romantickej komédii Všetko alebo nič, slobodný. Oženil sa až vo veku 37 rokov, jeho srdce si získala o 15 rokov mladšia Aleksandra. Spoznali sa, keď ona mala necelých 5 rokov a on 19. Ich rodičia sa totiž poznali. O vyše dekádu neskôr sa stretli na tom istom jazykovom kurze. „Spolu sme sa učili angličtinu, ale Ola ešte nebola pripravená na sobáš so starým dedom,“ zažartoval raz herec v rozhovore pre poľskú mutáciu magazínu Elle. O ďalšie tri roky sa náhodou stretli a Michał si uvedomil, že Aleksandra je tá pravá. Začali spolu chodiť, po mesiaci ju požiadal o ruku a o ďalší rok boli svoji. A klape im to spolu už trinásty rok.

Michał Żebrowski je so svojou láskou už trinásty rok. Zdá sa, že v jeho vzťahu s Olou číslo 13 nie je nešťastné.
Zdroj: Profimedia

Fotky šťastnej rodinky s bábätkom si pozrite v GALÉRII.