Aktuálne ju novinári nafotili, ako vychádza s takmer o desať rokov mladším priateľom Nathanom Montpetit-Howarom (37) z romantickej večere v Los Angeles, s ktorým randí dva roky, informuje dailymail.co.uk.

Americká herečka si na rande vybrala červené saténové minišaty, z ktorých jej kričali šialene vychudnuté kolená. Taru Reid preslávila úloha Vicky v tínedžerskej komédii Prci, prci, prcičky, no potom sa už objavovala len v niekoľkých béčkových filmoch. Hoci stále nakrúca, častejšie sa jej meno v médiách skloňuje pre jej problémy s anorexiou či alkoholom. Aj z valentínskej večere odchádzala spoločensky unavená... 

Blond kráska nedávno priznala, že život s Nathanom bol počas lockdownu náročný, pretože obaja sú naučení na nabitý program. Museli si tak zvykať na to, že spolu uviazli v dome na dlhé obdobie. "Hádali sme sa, lebo sme boli stále spolu, ale už sa cez to dostávame. Myslím, že si musíte navzájom overiť svoje city a snažiť sa dať jeden druhému toľko priestoru, koľko môžete. Keď jeden z nás potrebuje súkromie, druhý ide do inej miestnosti," zdôverila sa herečka.

Fotky z večere, ale aj extrémne vyzývavý outfit z minulosti, nájdete v GALÉRII