Kim Kardashianová (41) a Kanye West (43) len koncom minulého týždňa oznámili, že sa rozvádzajú. Vzápätí nato sa však rozhodli svoje prominentné odlúčenie speňažiť. Verejnosti ponúknu priebeh svojho rozvodu so všetkými podrobnosťami. Mnoho materiálu už nakrútili počas januára, počas posledných spoločných chvíľ celebrity, ktorá je známa tým, že je známa, a jej tretieho manžela. Reality show ukáže život prominentného páru i bitku o dve miliardy eur, ktoré si musia rozdeliť. Vari sa na obrazovkách televízorov objaví aj bitka o starostlivosť o deti?

Stane sa aj boj o deti súčasťou reality show?
Zdroj: Internet

Rozvod pred kamerami

Ako informoval The Mirror, že Kim a Kanye sa aj počas rozvodu nebudú brániť objektívom a chystajú dva rozdielne diely reality show o tejto „udalosti“.  Diváci budú môcť vniknúť do tajomstiev domových hádok a bitky o obrovské peniaze. Otázne zostáva, či do televízneho programu zaradia a boj o deti.

          Kardashianová a West sa vzali v roku 2014 Majú dve dcéry, North (8) a Chicago (3), ako aj dvoch synov, Psalma (2) a Sainta (5). Kim požiadala o rozvod v piatok minulého týždňa.

Celebritná dvojica nemá problém prepierať špinavú rodinnú bielizeň na verejnosti.
Zdroj: Internet

Hádky na verejnosti

Raper Kanye West je tretím manželom televíznej hviezdičky. V rokoch 2000-2004 bola vydatá za hudobného producenta Damona Thomasa (51), v rokoch 2011-2013 zasa za amerického basketbalistu Krisa Humphriesa (36). Rozchod s raperom je výsledok mnohých škandálov s jeho účasťou a jeho psychických problémov. Bezúspešne vyštartoval v ostatných prezidentských voľbách USA, verejne obviňoval Kim o nevery i o to, že chcela vraj podstúpiť interrupciu, keď čakala ich prvé dieťa. V tejto situácii, ako tvrdí, nemá teda žiadne problémy ukázať takmer „v priamom prenose“ svoj vlastný rozvod so všetkým, čo k tomu patrí. A ráta s tým, že zvedavých divákov sa nájde neúrekom!

Viac fotografií si môžete pozrieť v GALÉRII.