Tip na článok
Pippa Middletonová prichádza na krst princa Louisa.

Pippa, lepšie šaty by neboli? Tieto sme už videli na kráľovskej svadbe

Zdajú sa vám šaty, ktoré zvolila Pippa Middletonová na krst princa Louisa známe? Máte pravdu. Videli sme ich na svadbe Meghan a Kate. Mala ich na sebe americká herečka. Ktorej to pristalo viac?

Galéria k článku (24 fotografií )
Svadba: James Matthews a Pippa Middletonová.
Pippa Middletonová s manželom James Matthewsom na svadbe Harryho a Meghan.
Pippa Middletonová

Bledomodré hodvábne šaty s výrazným golierom od londýnskej dizajnérky pochádzajúcej z Talianska, Alessandry Richovej, boli ušité na mieru pre potreby budúcej mamičky. Áno, Pippe Middletonovej sa v nich rysuje bruško. „Je to prvýkrát, čo má Pippa na sebe náš model, sme potešení – vyzerá krásne,“ povedala nadšená Richová pre People.

Nie je prvá

Richová navrhla 34-ročnej Pippe siluetu šiat a samotná nositeľka šiat si vybrala farbu látky, pravdepodobne na podnet sestry Kate, ktorá do odtieňov modrej zaodela svoje deti, princa Georga a princeznú Charlotte.

Pippa Middletonová s manželom Jamesom Matthewsom.
Pippa Middletonová s manželom Jamesom Matthewsom.
TASR

Nie je to však prvýkrát, čo sa táto luxusná značka spája s aristokraciou. V máji, keď si Harry bral Meghan, si na ich svadbu obliekla americká herečka Abigail Spencerová šaty tejto dizajnérky za 2 355 dolárov z kolekcie jar/leto 2018. „Boli sme nadšení, že Abigail mala naše šaty na svadbe, vyzerala ohromujúco,“ hovorí Richová. „Šaty sa vypredali!“

Abigail Spencerová, vľavo, v šatách od Alessandry Richovej.
Abigail Spencerová, vľavo, v šatách od Alessandry Richovej.
Chris Jackson

Vintage strih šiat je takmer identický, akurát Pippine šaty sú kratšie a sukňu majú skladanú, inak sa líšia len farbou a vzorom.

VIDEO Plus 7 Dní