Bledomodré hodvábne šaty s výrazným golierom od londýnskej dizajnérky pochádzajúcej z Talianska, Alessandry Richovej, boli ušité na mieru pre potreby budúcej mamičky. Áno, Pippe Middletonovej sa v nich rysuje bruško. „Je to prvýkrát, čo má Pippa na sebe náš model, sme potešení – vyzerá krásne,“ povedala nadšená Richová pre People.

Nie je prvá

Richová navrhla 34-ročnej Pippe siluetu šiat a samotná nositeľka šiat si vybrala farbu látky, pravdepodobne na podnet sestry Kate, ktorá do odtieňov modrej zaodela svoje deti, princa Georga a princeznú Charlotte.

Pippa Middletonová s manželom Jamesom Matthewsom.
Pippa Middletonová s manželom Jamesom Matthewsom.
Zdroj: TASR

Nie je to však prvýkrát, čo sa táto luxusná značka spája s aristokraciou. V máji, keď si Harry bral Meghan, si na ich svadbu obliekla americká herečka Abigail Spencerová šaty tejto dizajnérky za 2 355 dolárov z kolekcie jar/leto 2018. „Boli sme nadšení, že Abigail mala naše šaty na svadbe, vyzerala ohromujúco,“ hovorí Richová. „Šaty sa vypredali!“

Abigail Spencerová, vľavo, v šatách od Alessandry Richovej.
Abigail Spencerová, vľavo, v šatách od Alessandry Richovej.
Zdroj: Chris Jackson

Vintage strih šiat je takmer identický, akurát Pippine šaty sú kratšie a sukňu majú skladanú, inak sa líšia len farbou a vzorom.