Po 11 rokoch „navonok“ spokojného partnerstva sa vlani v lete rozišli kolumbijská popová speváčka Shakira (45) a španielsky futbalista FC Barcelona Gerard Piqué (35). Majú spolu dvoch synov Milana (9) a Sascha (7). Ich rozchod sa pretriasa v médiách aj mesiace po rozpade vzťahu. Podľa médií bola dôvodom krachu dlhoročného partnerstva mladá Piquého milenka, 23-ročná študentka Clara Chía Marti. Zlomené srdce si Shakira lieči vydávaním piesní, kde otvorene hovorí, čo si o svojom bývalom myslí. V klipe Te Felicito dokonca naznačuje, ako mu na neveru prišla. To by ste nečakali! Ako píše Mirror, dôkaz našla vo vlastnej chladničke!

FOTO Piquého milenky, ktorú vymenil za Shakiru v GALÉRII

Keď bola Shakira s deťmi mimo domova, jej „drahý“ Piqué si mal vodiť milenku do ich domu v Barcelone. Tá teda zjavne zaujala miesto v ich manželskej posteli a bola tu ako doma. S jednou vecou, ale asi milenci nerátali, a to že pravda vyjde skôr či neskôr najavo. Piquého aféru pritom prezradila azda najhlúpejšia vec, čo mohla. Nečudo, že internetom sa šíria vtipné obrázky.

Keď totiž Shakira prišla domov, všimla si, že ubúda z jej obľúbeného jahodového džemu. Na tom by nič nebolo, keby ho v rodine nejedla iba ona sama. Piqué ani synovia ho totiž nemali radi. Shakire odhalila teda chladnička krutú pravdu!