Kilogramy navyše sa na ňu lepia už zopár rokov, ale v poslednom čase ich už naozaj nezakryje ani čierna farba oblečenia. Najnovšie fotografie speváčku zachytili s partnerom Matthewom Rutlerom, keď vyrazili do školy v Santa Monice pre ich dcérku Summer Rain. Na fotografiách by ste dokonalú krásku z koncertných pódií ťažko hľadali! Christina Aguilera zápasí s nadváhou už niekoľko rokov.

Christina Aguilera a Matthew Rutler.
Christina Aguilera a Matthew Rutler.
Zdroj: SPOT-POERSCH / BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia

Za krivky sa nehanbí

Kilogramy sa na majiteľku výrazného sopránu nabalili hlavne v tehotenstve. Syna Maxa, ktorého otcom je Jordan Bratman, priviedla na svet v roku 2008. V auguste 2014 porodila v nemocnici Cedars Sinai v Los Angeles dcéru Summer Rain. So snúbencom Matthewom Rutlerom je Christina už desiaty rok a zjavne mu nadváha jeho lásky neprekáža.

„Pochádzam z Ekvádoru, kde sú ženy krv a mlieko a majú tmavšiu pleť," povedala speváčka pred rokmi. „V štíhlom tele som sa cítila nesvoja," šokovala vtedy fanúšikov. „Veľmi sa mi páči, že mám teraz poriadny zadok a samozrejme aj väčší dekolt," dodala.

Ktovie, či je naozaj taká spokojná. Mnohí si možno spomínajú na jej niekdajšie prestrelky s Kelly Osbourne, ktorú Christina osočovala a nazývala tučnou. Potom sa však karta obrátila. Kelly schudla a kilá pribudli Christine, takže Kelly si vychutnala nelichotivé komentáre na jej zväčšenú postavu.