Craig Hamilton-Parker, prezývaný "nový Nostradamus", tvrdí, že dokáže vidieť do budúcnosti. V minulosti už predpovedal pandémiu, brexit, to, že sa Donald Trump stane prezidentom, a dokonca aj rok úmrtia kráľovnej Alžbety II. "Najnaliehavejším problémom v roku 2023 bude nedostatok potravín, ktorý sa rozpúta v rozvojových krajinách. Bude to mať veľký vplyv na krajiny na západe, ktoré budú aj naďalej bojovať s energetickými a životnými nákladmi," varuje.

Vojna na Ukrajine bude podľa jeho slov pokračovať, ale našťastie sa vyhneme scenáru tretej svetovej vojny. Znepokojujúcejšou správou však je, že Craig mal nedávno víziu horiacej elektrárne v Iráne. "Po nástupe novej vlády v Izraeli sa napätie na Blízkom východe opäť zvýši. Medzi Izraelom a Iránom dôjde k eskalácii agresie, ktorá vyústi do vojny," predpovedá.

Pre Metro.co.uk povedal, že prvý rok kráľa Karola ako monarchu bude prebiehať hladko. "Vnímam ho ako reformného kráľa," povedal. "Nebude to robiť len preto, aby sa zapáčil britskému ľudu, ale s ohľadom na celosvetovú pôsobnosť, napríklad tým, že sa udrží v Austrálii ako kráľ." Má však zvláštne pocity zo samotnej korunovácie a zo Škótska, kde vidí nejaký druh protestu.

Zlé časy pre princa Andrewa

Dobré správy nemá pre princa Andrewa, ktorému sa má stať niečo strašné. "Myslím si, že sa psychicky zrúti a skutočne ho zasiahne smrť jeho matky. Vidím, že kráľ Charles sa obráti proti nemu. Možno urobí niečo desivé, napríklad sa predávkuje, ale nevidel som, že by zomrel," hovorí. "Mám tiež pocity, pokiaľ ide o psychické zdravie kráľa Karola. Krátko po korunovácii sa prizná k depresii," vysvetľuje jasnovidec, ktorý tiež predpovedá nehodu jedného z členov kráľovskej rodiny, ktorý podľa neho utrpí pád, ako aj chorobu jedného z kráľovských detí.

Harry a Meghan: Zostanú spolu?

Zlé správy má jasnovidec pre Meghan a Harryho. Ich vzťah sa podľa jeho slov začne lámať ako domček z karát a napokon sa rozídu. V dôsledku toho sa vojvoda stane "hlboko utrápeným" mužom. Naopak hviezda Kate bude žiariť ešte jasnejšie. Craig predpovedá, že Kate urobí "spontánny", ale "dojemný" čin, ktorý ohrozí jej život, a bude vnímaná ako nová "hviezda" v kráľovskej rodine.

Zábery Meghan a Harryho z nedávneho dokumentu nájdete v GALÉRII

Tento 68-ročný muž sa venuje vešteckému umeniu od svojich 20 rokov po tom, ako ho počas návštevy Indie inšpirovali astrológovia z Nadi. Nemá pre svet však len negatívne správy, pretože verí, že v roku 2023 sa vyhneme tretej svetovej vojne a v roku 2024 sa začneme odkláňať od globalizmu, prijmeme trvalú udržateľnosť a objavíme nový zdroj energie.