Podľa britských novinárov sa v poslednom čase objavilo mnoho náznakov, že medzi starším synom následníka trónu a jeho ženou nie je všetko v poriadku a že vo vzťahu nastali ťažké chvíle. Ako príklad uvádzajú niekoľko gest zo strany vojvodkyne Kate.

Princ William a vojvodkyňa Kate sú považovaní za ukážkovú britskú rodinu s troma deťmi.
Zdroj: Internet

Premiéra Bonda

Na svetovej premiére najnovšej bondovky No Time to Die (Nie je čas zomrieť) koncom septembra očarila Kate (39) všetkých v krásnych zlatých šatách. Zatienila aj „Bondove dievčatá“ herečky Lashanu Lynchovú (33), Anu de Armasovú (33) a Léu Seydouxovú (36), ktoré sa na červený koberec dostavili s hlavným predstaviteľom agenta 007 Danielom Craigom (53). Dobrí pozorovatelia si však čosi všimli. William  mal istej chvíli položiť ruku okolo ramien svojej manželky. Lenže tá naňho začala zazerať a navyše - odstrčila svojho muža od seba. Podľa médií bolo toto gesto veľavravné. A v ostatnom čase nebolo jediné, ktoré by naznačovalo, že medzi prominentným párom nie je všetko v poriadku.

Na premiére najnovšej bondovky očarila Kate v zlatých šatách.
Zdroj: Internet

V botanickej záhrade

William a Kate boli nedávno hosťami v Kárľovskej botanickej záhrade. Stretl sa tam so študentmi školy The Heathland. Počas mítingu diskutovali s deťmi o záchrane životného prostredia a našej planéty. A hoci na stretnutie prišli spoločne, o niekoľko chvíľ sedeli každý za osobitným stolom.

Novinári ich správanie označujú za pre nich netypické a jeho vraj ďalší dôkaz, že prežívajú manželskú krízu. Buckinghamský palác bulvárne špekulácie však komentoval - ako vždy - oficiálne a sucho a vyhol sa priamej odpovedi: „Vzdelávanie a výchova je veľmi dôležitou súčasťou ochrany našej planéty. Musíme inšpirovať mladú generáciu k pozitívnemu a optimistickému prístupu pri hľadaní dobrých riešení v realizácii udržateľnej budúcnosti. Vieme, že mládež považuje problémy klímy za jeden z najväčších problémov súčasnosti,“ znel na margo toho post na oficiálnom instagramovom profile kráľovskej rodiny.

V botanickej záhrade sa vraj k sebe veľmi nemali.
Zdroj: Internet

Naznačujú gestá Kate manželskú krízu? Presvedčte sa v GALÉRII.